Deska Green SPA wolnoopadajaca
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 149.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149.00 zł
Opis:
Deska Green SPA wolnoopadajacaOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Deska Green SPA wolnoopadajaca w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Deska Green SPA wolnoopadajaca w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Deska Green SPA wolnoopadajaca?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Deska Green SPA wolnoopadajaca w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Deska Green SPA wolnoopadajaca?
Tak. Dla produktu Deska Green SPA wolnoopadajaca mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Deska Green SPA wolnoopadajaca - dystrybutor
Deska Green SPA wolnoopadajaca dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Deska Green SPA wolnoopadajaca od abra-meble.pl: 74. Produkty o najniższej cenie to: Deska sedesowa Hit 08/A, Nakładka dla dziecka Baby Cut niebieska, Nakładka dla dziecka Baby Cut różowa, Deska LILIA biała, Deska MALWA biała, Deska MALWA beż. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, MERFLOW, Aqua Mercado, Mersan, SANIT PLAST, ROCA.
Wysokość ceny Deska Green SPA wolnoopadajaca na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 149.0 zł za Deska Green SPA wolnoopadajaca w abra-meble.pl jest podobna do średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR_3180010 |
|---|---|
| Kolor | Wielobarwny |
| Waga | 3 kg |
| Szerokość | 5.3 cm |





