Ravanson ZM-80B
RAVANSON
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 549.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 649.00 zł
Opis:
Bezszronowa (No Frost): nieDługość kabla: 0 cm
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa energetyczna: E
Klasa klimatyczna: N, SN, ST
Klasa urządzenia: ****
Barwa: biały
Liczba szuflad / koszy: 0
Możliwość zamknięcia na klucz: nie
Oświetlane wnętrze: nie
Pojemność: 80 l
Pojemność: 80 litrów
Klasa poziomu hałasu: D
Poziom hałasu: 45 dB
Poziom głośności: 45 dB
Regulowanie nóżek: tak
Regulowany termostat: tak
Roczne zużycie prądu: 178 kWh
Rodzaj: zamrażarka szufladowa
Rodzaj etykiety: nowa
Sterowanie: mechaniczne
Funkcja szybkiego zamrażania: nie
Tryb chłodziarki: nie
Wariantowanie - seria: Ravanson ZM-80
Głębokość: 48,6 cm
Szerokość: 47,4 cm
Wysokość: 83 cm
Wyposażenie: 3 półki, instrukcja obsługi w języku polskim
Funkcja zamrażania: 4 kg/24h
Zmiana kierunku otwierania drzwi: nie
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Ravanson ZM-80B w promocyjnej cenie na oleole.pl?
Nie przegap okazji na Ravanson ZM-80B w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Ravanson ZM-80B?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Ravanson ZM-80B w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 29.08.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Ravanson ZM-80B mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 29.08.26
Ravanson ZM-80B - dystrybutor
Ravanson ZM-80B dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Ravanson ZM-80B od oleole.pl: 79. Produkty o najniższej cenie to: MPM 46-ZS-01B, Ravanson ZM-80S, Ravanson ZM-84, Candy Artico CHAE 1002E, MPM 102-SK-11E/N, MPM 80-ZS-33/N. W tej kategorii dostępne są między innymi marki MPM, Candy, Liebherr, Whirlpool, Amica, Beko, Gorenje, Ravanson, Samsung, Electrolux.
Wysokość ceny Ravanson ZM-80B na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 749.0 zł za Ravanson ZM-80B w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 29.08.2026
Parametry:
| EAN | 5902230902701 |
|---|---|
| SKU | 1292204 |




