Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN
BEKO
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 1299.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1390.00 zł
Opis:
Bezszronowa (No Frost): nieCzas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania: 14 godzin
Długość kabla: 0 cm
Funkcje AI: nie
Gwarancja: 24 miesiące
Informacje dodatkowe: wyświetlacz elektroniczny
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa energetyczna: E
Klasa klimatyczna: SN, T
Klasa zamrażarki: ****
Kolor: biały
Liczba szuflad / koszy: 6
Możliwość zamknięcia na klucz: nie
Oświetlenie wnętrza: nie
Pojemność: 168 l
Pojemność: 168 l
Klasa poziomu hałasu: C
Poziom hałasu: 37 dB
Poziom hałasu: 37 dB
Regulowane nóżki: tak
Regulowany termostat: tak
Roczne zużycie prądu: 190 kWh
Rodzaj: zamrażarka szufladowa
Rodzaj etykiety: nowa
Sterowanie: elektroniczne
Szuflady / kosze: przeźroczyste z tworzywa sztucznego
Szybkie zamrażanie: tak
Tryb chłodziarki: nie
Wariantowanie - seria: Beko RFSA210K%0WN
Głębokość: 56 cm
Szerokość: 54 cm
Wysokość: 135,7 cm
Wyposażenie: 6 szuflad, instrukcja obsługi w języku polskim, pojemnik na kostki lodu
Zdolność zamrażania: 7,7 kg/24h
Zmiana kierunku otwierania drzwi: tak...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN w euro.com.pl?
Chcesz kupić Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN w euro.com.pl taniej? Wykorzystaj dodatkowe promocje! Liczba obowiązujących promocji: 4. Sprawdź warunki promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN?
Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN w euro.com.pl.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.
Czy są dostępne inne zniżki obejmujące produkt Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN?
Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta 50zł za każde wydane 500zł. Kup i zyskaj rabat od razu - 50 zł za każde wydane 500 zł! Tylko do 31 lipca w RTV Euro AGD. Dodaj do koszyka jeden produkt objęty promocją o wartości min. 500 zł albo więcej produktów objętych promocją o łącznej wartości min. 500 zł. Maksymalnie możesz kupić 2 sztuki tego samego produktu.
Wartość rabatu zależy od ceny lub łącznej ceny zakupionych produktów objętych promocją. Maksymalny rabat to 2000 zł.. Promocja ważna do 31.07.26. Wartość rabatu: 50PLN.
Oferta Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Promocja ważna do 11.08.26.
Oferta Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Promocja ważna do 25.08.26.
Oferta Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Promocja ważna do 31.08.26.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na euro.com.pl!
Kto jest sprzedawcą produktu Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN?
Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN oferowany jest na naszej stronie przez partnera euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez euro.com.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN od euro.com.pl: 81. Produkty o najniższej cenie to: Zamrażarki - MPM 46-ZS-01B, Zamrażarki - Ravanson ZM-84, Zamrażarki - Candy Artico CHAE 1002E, Zamrażarki - MPM 102-SK-11E/N, Zamrażarki - Beko CF100EWN FreezerGuard, Zamrażarki - Ravanson ZM-80B. W tej kategorii dostępne są między innymi marki MPM, Candy, Liebherr, Beko, Whirlpool, Amica, Gorenje, Ravanson, Samsung, Electrolux.
Jak kształtuje się cena Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl?
Koszt produktu Zamrażarki - Beko RFSA210K40WN w euro.com.pl, który wynosi 1499.0 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| EAN | 8690842619755 |
|---|---|
| SKU | 1300504 |





