Armatura Armatura kuchenna Baterie kuchenne

Bateria kuchenna Bend czarna


729.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 667.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 729.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Odkryj elegancką baterię kuchenną Bend w stylowym czarnym wykończeniu. Nowoczesne rozwiązanie łączące funkcjonalność z minimalistycznym designem, zapewniające wygodę podczas codziennych obowiązków w kuchni. Trwała i solidna konstrukcja gwarantuje długą żywotność. Dodaj stylu i praktyczności swojej kuchni z baterią Bend czarną!@

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Bateria kuchenna Bend czarna w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Bateria kuchenna Bend czarna w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Bateria kuchenna Bend czarna?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Bateria kuchenna Bend czarna w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Bateria kuchenna Bend czarna?

Tak. Dla produktu Bateria kuchenna Bend czarna mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Bateria kuchenna Bend czarna - dystrybutor

Bateria kuchenna Bend czarna dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Bateria kuchenna Bend czarna od abra-meble.pl: 214. Produkty o najniższej cenie to: Przedłużka z perlatorem Zebra New, Perlator Apis New, Wylewka 15CM, Wylewka 25CM, Rączka do baterii kuchennej Sara 2-F, Bateria zlewozmywakowa stojąca Hapi. W tej kategorii dostępne są między innymi marki INVENA, Aqua Mercado Classic, OMNIRES, KFA ARMATURA, REA, AQUA MERCADO BASIC, FERRO, Aqua Mercado, Aqua Mercado Premium, Merkury Market.

Wysokość ceny Bateria kuchenna Bend czarna na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 729.0 zł za Bateria kuchenna Bend czarna w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR_1207408
Kolor CZARNY
Waga 2.52 kg
Szerokość 27 cm