Bateria wannowa Clever 2.0 chrom
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 569.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 569.00 zł
Opis:
Bateria wannowa Clever 2.0 marki EXCELLENT to perfekcyjne połączenie estetyki, funkcjonalności oraz najwyższej jakości materiałów. Wykonana z trwałego mosiądzu, ta elegancka bateria jest dostępna w dwóch wyrafinowanych kolorach: klasycznym chromie oraz złotym szczotkowanym, dodając wyjątkowego charakteru każdej łazience.Seria Clever 2.0 to synonim nowoczesnego wzornictwa i precyzji wykonania. Wykorzystanie ceramicznej głowicy Kerox oraz perlatorów Neoperl Slim to gwarancja niezawodności, komfortu i oszczędności wody. Bateria ta nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale także wyróżnia się eleganckim designem.
Bateria wannowa Clever 2.0 została zaprojektowana z myślą o elastyczności montażu. System dwuotworowy ścienny umożliwia łatwą instalację do każdej prawidłowo wykonanej instalacji pod baterię wannową. Standardowy rozstaw mocowań wynoszący 150 mm oraz komplet krzywek montażowych sprawiają, że bateria doskonale współpracuje z różnymi typami instalacji.
Wylewka baterii, osiągająca imponujący wysięg 1612 mm, gwarantuje elegancki strumień wody, tworząc przyjemną atmosferę podczas kąpieli. Mechaniczny przełącznik funkcji z prawej strony korpusu oraz pokrętło regulacji ciśnienia oraz temperatury wody po prawej stronie zapewniają wygodę i precyzję podczas korzystania z baterii.
Bateria wannowa Clever 2.0 to nie tylko produkt o doskonałych parametrach technicznych, ale również element dekoracyjny, który wnosi nowoczesność i elegancję do każdej łazienki. To idealne połączenie stylu i funkcjonalności dla osób ceniących sobie wyjątkową jakość.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Bateria wannowa Clever 2.0 chrom w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Bateria wannowa Clever 2.0 chrom w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Bateria wannowa Clever 2.0 chrom?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Bateria wannowa Clever 2.0 chrom w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Bateria wannowa Clever 2.0 chrom?
Tak. Dla produktu Bateria wannowa Clever 2.0 chrom mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Bateria wannowa Clever 2.0 chrom - dystrybutor
Bateria wannowa Clever 2.0 chrom dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR_1206124 |
|---|---|
| Kolor | chrom |
| Szerokość | 20 cm |
| Waga | 0.5 kg |





