Archiwum

Bateria wannowa Friga


299.90 zł 349.90 zł szt

Historia cen

+17%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 17%
  • Najniższa cena w historii: 299.90 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299.90 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Bateria wannowa Friga

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Bateria wannowa Friga w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Bateria wannowa Friga w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Bateria wannowa Friga?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Bateria wannowa Friga w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Bateria wannowa Friga?

Tak. Dla produktu Bateria wannowa Friga mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Bateria wannowa Friga - dystrybutor

Bateria wannowa Friga dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR_1211117
Kolor chrom
Waga 2.34 kg
Szerokość 22 cm