Czwórnik 140 DPO48
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 44.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44.99 zł
Opis:
Czwórnik 140 DPO48 to funkcjonalny element przeznaczony do systemów wentylacyjnych, który umożliwia rozgałęzianie i łączenie przewodów w kilku kierunkach. Jego konstrukcja ułatwia odpowiednie poprowadzenie kanałów oraz dopasowanie instalacji do układu pomieszczeń.Czwórnik wentylacyjny Ø140 mmModel posiada przyłącze o średnicy 140 mm, dzięki czemu można zastosować go w instalacjach wykorzystujących przewody wentylacyjne o tym rozmiarze. Element wykonano z blachy ocynkowanej, stosowanej do produkcji komponentów systemów wentylacyjnych.
Czwórnik z blachy ocynkowanejCzwórnik 140 DPO48 sprawdzi się podczas budowy, rozbudowy i modernizacji instalacji wentylacyjnych, szczególnie w miejscach wymagających rozprowadzenia przewodów w kilku kierunkach.
Czwórnik 140 DPO48 to praktyczny element wentylacyjny wykonany z blachy ocynkowanej, przeznaczony do instalacji z przewodami o średnicy Ø140 mm.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Czwórnik 140 DPO48 w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Czwórnik 140 DPO48 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Czwórnik 140 DPO48?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Czwórnik 140 DPO48 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Czwórnik 140 DPO48?
Tak. Dla produktu Czwórnik 140 DPO48 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czwórnik 140 DPO48 - dystrybutor
Czwórnik 140 DPO48 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR_5301269 |
|---|---|
| Kolor | CZARNY |





