Ściany i podłogi Panele podłogowe Panele

Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092


197.05 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 184.07 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 197.05 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Trwała i odporna deska podłogowa Barlinek Dąb Family wykonana z drewna doskonale sprawdzi się w większości aranżacji. Dzięki swoim naturalnym właściwością nie przyciąga kurzu dlatego jest odpowiednia dla alergików. Idealnie tłumi hałas. Nada pomieszczeniu ponadczasowego i ciepłego wyglądu.

Warto nadmienić, że Deskę Barlinecką można kilka razy szlifować, dzieki czemu możemy w przystępny sposób odświeżać pomieszczenia.@@@@@@@@@@Materiał udostępniony dzięki uprzejmości firmy BARLINEK

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak zaoszczędzić na zakupie Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 w abra-meble.pl?

Produkt Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 w abra-meble.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 20.09.26

Czy dla produktu Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 istnieją inne dostępne promocje?

Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Ważność promocji do 30.09.26.
Oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Ważność promocji do 30.09.26.
Aktualizacja promocji: 20.09.26

Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 - dystrybutor

Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 od abra-meble.pl: 225. Produkty o najniższej cenie to: Panele podłogowe wodoodporne Dąb Malaga 7mm AC5 Linea WR 68567, Panele podłogowe wodoodporne Dąb Firebrand 8mm AC5 Herringbone K450, Panele podłogowe wodoodporne Dąb Extreme 8mm AC5 Herringbone K326, Panele podłogowe wodoodporne Dąb Inca Carpenter 8mm AC5 Herringbone K476, Panele podłogowe wodoodporne Dąb Natural Darcy 8mm AC5 Herringbone K843, Panele podłogowe wodoodporne Dąb Blonde Montana 8mm AC5 Herringbone K847. W tej kategorii dostępne są między innymi marki SWISS KRONO, CLASSEN, KRONOORIGINAL, Masterfloor, BARLINEK, PARQUET MERCADO, KAINDL, KRONOSPAN, KRONOFLOORING, KRONO ORIGINAL.

Wysokość ceny Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 197.05 zł za Deska podłogowa Barlinek Dąb Family 14x155x1092 w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano średnie zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 20.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000005683001
Kolor dąb
Waga 8.4 kg
Szerokość 15.5 cm