Domek handlowy IRYS 240x200
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 3572.10 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3572.10 zł
Opis:
Domek handlowy IRYS 240x200 został wykonany z surowego drewna świerkowego oraz posiada jednospadowy dach obitym papą asfaltową. Dodatkowo domek posiada drzwi jednoskrzydłowe, a otwór okienny zamyka się drewnianą, ruchomą ladą. Wnętrze wyposażono w drewniany podest.Dane techniczne:Wilgotność drewna: ~ 18%Grubość dachu: 16 mmWymiar wewnętrzny: 236x196 cmLiczba okien: 1Wymiary okna: 194x90 cmWymiar drzwi: 85x185 cmGrubość drzwi: 40 mmOkap: przód -20 cm , bok - 21cmWymiary palety: 240x100x90 cmDomek dostarczany bez podłogi.
Dodatkowe porady:- każdy montowany domek wymaga utwardzonego i wypoziomowanego podłoża np. z kostki brukowej- niezbędnym działaniem pozwalającym na zachowanie niezmienionej jakości produktu jest jego impregnacja- impregnację zalecamy przeprowadzić przed zamontowaniem domku, pozwoli to uniknąć braków w pokryciu na złączeniach boazerii, która ze względu na naturalną prace drewna ulega w okresie letnim lekkiemu rozsunięciu.
Domek wymaga samodzielnego montażu.@
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Domek handlowy IRYS 240x200 w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Domek handlowy IRYS 240x200 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Domek handlowy IRYS 240x200?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Domek handlowy IRYS 240x200 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Domek handlowy IRYS 240x200?
Tak. Dla produktu Domek handlowy IRYS 240x200 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Domek handlowy IRYS 240x200 - dystrybutor
Domek handlowy IRYS 240x200 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR_8005649 |
|---|---|
| Kolor | drewno świerkowe |
| Waga | 300 kg |
| Szerokość | 240 cm |





