Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy


199.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 199.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Wykończenie wnętrz to przede wszystkim dodatki, które definiują styl i charakter naszego wnętrza. Dodatki mogą być odzwierciedleniem naszych gustów, zainteresowań czy sentymentalnym prezentem od ukochanej osoby. Z pewnością pełnią istotną rolę w każdym pomieszczeniu, to na nie zwracamy szczególną uwagę podczas wykończenia. Dywan z kolekcji Montreal to świetny dodatek do każdego pokoju. Nie tylko będzie przytulnym elementem ozdobnym, ale także praktycznym dodatkiem, który zabezpieczy Twoją podłogę przed uszkodzeniami podczas codziennego użytkowania. Dywan wykonany jest z przędzy wiskozowej, nazywanej sztucznym jedwabiem. 

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?

Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy?

Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy w abra-meble.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy?

Tak. Dla produktu Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Urządzaj i oszczędzaj! Wielka obniżka cen mebli. W Abra Meble trwa wielka akcja promocyjna na szafy, komody, witryny, regały, stoły, krzesła i setki innych mebli skrzyniowych! Nie przegap. Odmień swój dom i oszczędzaj na zakupach w Abra Meble. Do 6 lipca czekają na Ciebie gorące rabaty na setki mebli. Sprawdź ofertę.. Ważna do 06.07.26.
Specjalna promocja Oszczędzisz i się wyśpisz! Łóżka w promocji. Do 6 lipca w Abra Meble wielka obniżka cen na łóżka! Sprawdź ofertę. Sen to niezwykle istotny aspekt ludzkiego życia – jego odpowiednia ilość i jakość zapewnia każdemu człowiekowi zdrowie oraz siłę do nauki czy pracy. Aby sen był efektywny, konieczny jest wybór odpowiedniego łóżka do pokoju czy sypialni. Funkcjonalne, praktyczne, wygodne i modne łóżko sypialniane znaleźć można w ofercie Abra Meble. Sklep do 6 lipca obniża ceny na łóżka, dlatego warto sprawdzić ofertę i zaoszczędzić na zakupach.. Ważna do 06.07.26.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie przegap najlepszych promocji i okazji na abra-meble.pl – sprawdzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy?

Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy od abra-meble.pl: 1572. Produkty o najniższej cenie to: Mata antypoślizgowa 0,6/1,2 020151, Mata antypoślizgowa 0,8/1,5 020152, Dywan Shaggy RS-CR 0,6/1,0 antracyt, Dywan Shaggy RS-CR 0,6/1,0 kremowy, Ręcznie tkany dywan bawełniany Milan B 0,4/0,4 biały, Dywan 0,7/1,3 si-13895 grey. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, FD, MRKURY MARKET.

Jak kształtuje się cena Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?

Koszt produktu Dywan Montreal 0.8/1.5 EU14A beżowy w abra-meble.pl, który wynosi 199.0 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

SKU MR_6315669
Kolor BEŻOWY
Waga 2.64 kg
Szerokość 80 cm