Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 359.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 359.00 zł
Opis:
Dywan Penta 160x230 cm – nowoczesny dywan do wnętrzDywan Penta 160x230 cm to propozycja dla osób, które chcą ocieplić aranżację i nadać pomieszczeniu przytulny, elegancki wygląd. Nowoczesne wzornictwo kolekcji PENTA dobrze komponuje się z różnymi stylami wyposażenia – od minimalistycznego i skandynawskiego po industrialny oraz klasyczny. Duży format 160x230 cm pozwala efektownie zagospodarować przestrzeń w salonie, sypialni, jadalni czy gabinecie.Dywan został wykonany w 100% z poliestru, dzięki czemu jego runo jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wysokość włosa wynosi 16 mm, zapewniając komfort podczas codziennego użytkowania. Gramatura 2000 g/m² oraz gęstość tkania 576 000 węzłów/m² podkreślają staranne wykonanie dywanu i jego atrakcyjną strukturę.
Dywan Penta 160x230 – miękkie runo i nowoczesny stylModel Penta należy do typu Frisee i został wykonany metodą maszynową. Charakterystyczna struktura włókien nadaje powierzchni interesujący wygląd, dzięki czemu dywan może stać się efektownym elementem aranżacji. Rozmiar 160x230 cm doskonale sprawdzi się w większych pomieszczeniach, gdzie pozwala wyraźnie wyznaczyć strefę wypoczynkową.
Dywan z poliestru do salonu i sypialniDywan Penta wykonany z 100% poliestru dobrze sprawdzi się w miejscach, w których liczy się komfort oraz estetyka. Rozmiar 160x230 cm można wykorzystać przed sofą, pod stolikiem kawowym lub jako centralny element salonu. W sypialni większa powierzchnia dywanu pozwala stworzyć przyjemną strefę wokół łóżka. Model Penta może również uzupełnić aranżację jadalni, gabinetu czy przestronnego pokoju.
Dywan Penta na ogrzewanie podłogoweModel Penta jest przystosowany do stosowania na ogrzewaniu podłogowym, dlatego można wykorzystać go w nowoczesnych domach i mieszkaniach wyposażonych w ten system. Dywan przeznaczony jest do użytkowania wewnątrz pomieszczeń i sprawdzi się w różnych częściach domu.
Specyfikacja dywanu Penta 160x230 cmKolekcja: PENTATyp: FriseeRozmiar: 160x230 cmDługość: 230 cmSzerokość: 160 cmMateriał: 100% poliesterWysokość włosa: 16 mmGramatura: 2000 g/m²Waga całkowita: 7360 g/szt.
Gęstość tkania: 576 000 węzłów/m²Sposób tkania: maszynowyPrzeznaczenie: wewnętrzneZastosowanie: wszystkie pomieszczeniaOgrzewanie podłogowe: takSpód antypoślizgowy: nieAntyalergiczny: nieKraj pochodzenia: TurcjaDywan Penta 160x230 cm łączy nowoczesny wygląd, miękkie runo oraz duży format odpowiedni do przestronnych wnętrz. To dobry wybór dla osób poszukujących nowoczesnego dywanu do salonu, dywanu do sypialni 160x230 cm, dywanu z poliestru lub modelu odpowiedniego na ogrzewanie podłogowe. Duża powierzchnia pozwala stworzyć spójną strefę wypoczynku i nadać wnętrzu bardziej przytulny wygląd.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige w abra-meble.pl?
Nie przegap okazji na Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige w abra-meble.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 22.09.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Akcja promocyjna Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja obowiązuje do 30.09.26.
Akcja promocyjna Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja obowiązuje do 30.09.26.
Aktualizacja promocji: 22.09.26
Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige - dystrybutor
Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige od abra-meble.pl: 1072. Produkty o najniższej cenie to: Mata antypoślizgowa 0,6/1,2 020151, Mata antypoślizgowa 0,8/1,5 020152, Dywan Shaggy RS-CR 0,6/1,0 antracyt, Dywan 0,7/1,3 si-13895 grey, Mata antypoślizgowa 1,2/1,6 020153, Dywan Salamanca 0,8/1,2 54003 XT7 X. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, FD.
Wysokość ceny Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 359.0 zł za Dywan Penta 1,6/2,3 A182a-Prv37-L.Beige/Beige w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 22.09.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000006333531 |
|---|---|
| Kolor | BEŻOWY |
| Szerokość | 160 cm |





