Domowe biuro Krzesła i fotele biurowe Fotele biurowe

Fotel gabinetowy Dems popiel


599.99 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 545.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 599.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Fotel gabinetowy Dems to elegancki i komfortowy mebel, idealny do biura lub domowego gabinetu. Jego wymiary to 67 cm szerokości, 70 cm głębokości oraz regulowana wysokość od 112 do 119 cm, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Fotel jest wyposażony w zaawansowany mechanizm multiblock, który umożliwia blokadę w kilku pozycjach, zapewniając odpowiednie wsparcie i komfort podczas długich godzin pracy.

Obicie fotela wykonane jest z wysokiej jakości ecoskóry w eleganckim popielatym kolorze, która jest łatwa w utrzymaniu czystości i dodaje meblowi nowoczesnego wyglądu. Dodatkowym atutem są kółka powlekane kauczukiem, które nie tylko zapewniają cichą i płynną mobilność, ale również chronią podłogę przed zarysowaniami.

Fotel gabinetowy Dems to połączenie funkcjonalności, komfortu i stylu, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wygodę i estetykę w miejscu pracy.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Fotel gabinetowy Dems popiel w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?

Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Fotel gabinetowy Dems popiel w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Przeczytaj warunki promocji poniżej.

Czy dla produktu Fotel gabinetowy Dems popiel jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Fotel gabinetowy Dems popiel w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 05.09.26

Czy dla produktu Fotel gabinetowy Dems popiel istnieją inne dostępne promocje?

Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Fotel gabinetowy Dems popiel mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Promocja 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł. Kup meble w Abra Meble i zyskaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł. Planujesz urządzenie lub odświeżenie wnętrza? Skorzystaj z promocji w Abra Meble i otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł na zakup mebli. Im większa wartość zamówienia, tym większy rabat możesz zyskać. To dobra okazja, aby wybrać nowe meble do domu i jednocześnie zapłacić mniej.. Obowiązuje do 10.09.26.
Aktualizacja promocji: 05.09.26

Fotel gabinetowy Dems popiel - dystrybutor

Fotel gabinetowy Dems popiel dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Fotel gabinetowy Dems popiel od abra-meble.pl: 246. Produkty o najniższej cenie to: Stopka do foteli, Mata ochronna pod fotel biurowy 80x100 cm, Mata ochronna pod fotel biurowy 140x100 cm, Krzesło obrotowe Vega 4167 czarne, Krzesło obrotowe Hazel 12118 szare, Krzesło obrotowe 9075 Kitty czarne. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Halmar, Abra Meble, DIABLO CHAIRS, Huzaro, TS INTERIOR.

Wysokość ceny Fotel gabinetowy Dems popiel na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 599.99 zł za Fotel gabinetowy Dems popiel w abra-meble.pl jest podobna do średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 05.09.2026

Parametry:

SKU HA_DESMOND.PO
Kolor popielaty
Waga 15 kg
Szerokość 67 cm