Domowe biuro Krzesła i fotele biurowe Fotele gamingowe

Fotel gamingowy Erast 8682 czarny


399.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 359.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Fotel gamingowy Erast w kolorze czarnym to idealny wybór dla każdego gracza ceniącego sobie komfort i styl podczas długich sesji przy komputerze. Ten ergonomicznie zaprojektowany fotel łączy w sobie nowoczesną estetykę z funkcjonalnością, zapewniając optymalne wsparcie dla Twojego ciała.

Siedzisko fotela wypełnione jest pianką, która zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Dzięki temu, nawet najdłuższe sesje gamingowe mogą być przyjemne i mniej obciążające dla kręgosłupa. Ekoskóra, z której wykonana jest tapicerka, oferuje nie tylko elegancki wygląd, ale także łatwość w utrzymaniu czystości oraz odporność na ścieranie.

Fotel Erast wyposażony jest w stałe podłokietniki, które zapewniają stabilne i wygodne oparcie dla ramion i przedramion, co jest kluczowe podczas długotrwałego korzystania z myszki i klawiatury. Regulacja oparcia pozwala na dostosowanie kąta nachylenia do indywidualnych preferencji, co umożliwia znalezienie idealnej pozycji, wspierającej zdrową postawę ciała.

Maksymalne obciążenie fotela wynosi 120 kg, co świadczy o solidnej konstrukcji i trwałości. Stały zagłówek zintegrowany z oparciem dodatkowo wspiera szyję i głowę, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałego siedzenia.

Fotel gamingowy Erast łączy w sobie wysoką funkcjonalność, wytrzymałość i nowoczesny design, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka nie tylko wygodnego, ale i stylowego uzupełnienia swojego gamingowego stanowiska.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Fotel gamingowy Erast 8682 czarny w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Fotel gamingowy Erast 8682 czarny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Fotel gamingowy Erast 8682 czarny?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Fotel gamingowy Erast 8682 czarny w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Fotel gamingowy Erast 8682 czarny?

Tak. Dla produktu Fotel gamingowy Erast 8682 czarny mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Fotel gamingowy Erast 8682 czarny - dystrybutor

Fotel gamingowy Erast 8682 czarny dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Fotel gamingowy Erast 8682 czarny od abra-meble.pl: 95. Produkty o najniższej cenie to: Fotel gamingowy Fotyn 8684 czarny/szary, Fotel Gamingowy Star czarny/czerwony, Fotel gamingowy Kastor 8688 czarny/zielony, Fotel gamingowy Kastor 8687 czarny/niebieski, Fotel gamingowy Kastor 8689 biały/różowy, Fotel gamingowy Erast 8682 czarny. W tej kategorii dostępne są między innymi marki DIABLO CHAIRS, Huzaro, Merkury Market, Halmar.

Wysokość ceny Fotel gamingowy Erast 8682 czarny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 399.0 zł za Fotel gamingowy Erast 8682 czarny w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000007306663
Kolor CZARNY
Waga 15 kg
Szerokość 65 cm