Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 172.66 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214.56 zł
Opis:
Gres Halley Argent w formacie 60x120 cm to wysokiej jakości płytka bazowa o nowoczesnym charakterze, która łączy wytrzymałość gresu technicznego z estetyką naturalnej skały. Jej elegancki, grafitowy odcień wprowadza do przestrzeni wyrafinowaną i ponadczasową atmosferę, idealną do różnorodnych aranżacji.Wygląd i stylPłytka została zaprojektowana w stylistyce imitującej naturalną skałę, z subtelną, matową fakturą, która nadaje powierzchni autentyczny i naturalny wygląd. Grafitowy kolor oraz wykończenie matowe wprowadzają do wnętrza nowoczesny, minimalistyczny charakter, sprawiając, że przestrzeń wydaje się harmonijna i elegancka.
Trwałość i funkcjonalnośćGres Halley Argent charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, w tym mrozoodpornością, co pozwala na jego zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Klasa ścieralności PEI 3 oznacza, że płytka jest odporna na codzienne użytkowanie w strefach o średnim natężeniu ruchu, zachowując przy tym atrakcyjny wygląd przez lata. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają precyzyjne dopasowanie płytek i minimalne fugi, podkreślając jednolitą, estetyczną powierzchnię.
Zastosowanie uniwersalneUniwersalna stylistyka imitująca naturalną skałę sprawia, że płytka jest wszechstronna i pasuje do różnorodnych aranżacji – od nowoczesnych wnętrz po bardziej klasyczne przestrzenie. Matowa powierzchnia zapewnia subtelny efekt wizualny, a grafitowy odcień dobrze komponuje się z jasnymi i ciemnymi kolorami w otoczeniu.
Specyfikacja technicznaDługość: 120 cmSzerokość: 60 cmGrubość: 0,9 cmTyp płytki: bazowaPowierzchnia: matKolor: grafitowyRektyfikacja: takWzornictwo: imitacja skałyMrozoodporność: takGatunek: IKlasa ścieralności: 3 (PEI 3)Klasa antypoślizgowości: nie dotyczyPodsumowanieGres Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 to doskonały wybór dla osób szukających eleganckiej i trwałej płytki o nowoczesnym designie. Jej grafitowy kolor, matowa powierzchnia i rektyfikowane krawędzie sprawiają, że powierzchnia wygląda harmonijnie i ekskluzywnie, jednocześnie zachowując odporność na codzienne użytkowanie i zmienne warunki atmosferyczne.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 w abra-meble.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 24.08.26
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3?
Tak. Dla produktu Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Oferta WYPRZEDAŻ. Wielkie obniżki cen na tysiące produktów w Abra Meble! Wielka wyprzedaż w Abra Meble. Sprawdź produkty objęte promocją i urządź dom taniej.. Promocja ważna do 24.08.26.
Oferta 100 za 1000 na meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja ważna do 24.08.26.
Aktualizacja promocji: 24.08.26
Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 - dystrybutor
Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 od abra-meble.pl: 710. Produkty o najniższej cenie to: Dekor Nordica grigio 25/50, Dekor Rumba Beige Flower 30/60, Dekor Rumba Grey Flower 30/60, Dekor Rochelle Fleur Form 14,8/22,5, Listwa Carmen bianco 4/50, Dekor Olimpia 25/75. W tej kategorii dostępne są między innymi marki EMIGRES, Aqua Mercado, Cersanit, TUBĄDZIN, STARGRES, Merkury Market, PARQUET MERCADO PREMIUM, BALDOCER, CERAMIKA COLOR, CERAMIKA PARADYŻ.
Wysokość ceny Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 214.56 zł za Halley Argent 60/120 RECT. PEI 3 w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 24.08.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000003513934 |
|---|---|
| Kolor | grafitowy |
| Waga | 0.31 kg |
| Szerokość | 120 cm |





