Komplet Venezia Terrace Graphite
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 398.30 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 398.30 zł
Opis:
Komplet Venezia Terrace Graphite to doskonały wybór dla tych, którzy pragną stworzyć stylową i wygodną przestrzeń na swoim tarasie lub w ogrodzie. Zestaw składa się z dwóch eleganckich foteli z miękkimi poduszkami oraz praktycznego stolika kawowego, tworząc idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.Fotele, o wymiarach 63x65x76 cm, wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, które imituje naturalny rattan, nadając im wyjątkowy charakter. Dzięki temu meble prezentują się bardzo stylowo, a jednocześnie są odporne na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałą trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Miękkie poduszki na siedziska foteli zapewniają dodatkowy komfort podczas długich chwil relaksu na świeżym powietrzu.
Stolik kawowy, o wymiarach 60x54x41 cm, również wykonany jest z tego samego trwałego tworzywa sztucznego, co fotele, co zapewnia spójność wizualną całego zestawu. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i praktycznej formie, idealnie sprawdzi się jako miejsce na kawę, herbatę lub ulubioną lekturę podczas leniwych popołudniowych chwil na tarasie.
Zestaw Venezia Terrace charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także nowoczesnym designem, który doskonale wpisuje się w trendy aranżacyjne. Kolor nadaje meblom elegancji i uniwersalności, dzięki czemu świetnie komponują się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami przestrzeni zewnętrznych.
Cały zestaw waży jedynie 22 kg, co czyni go łatwym w przemieszczaniu i przechowywaniu. Zestaw Venezia Terrace to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność oraz estetykę, tworząc przyjemne miejsce do wypoczynku i spotkań na świeżym powietrzu.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Komplet Venezia Terrace Graphite w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Komplet Venezia Terrace Graphite w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Komplet Venezia Terrace Graphite?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Komplet Venezia Terrace Graphite w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Komplet Venezia Terrace Graphite?
Tak. Dla produktu Komplet Venezia Terrace Graphite mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Komplet Venezia Terrace Graphite - dystrybutor
Komplet Venezia Terrace Graphite dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000008035239 |
|---|---|
| Kolor | Grafit |
| Szerokość | 60 cm |
| Waga | 21.8 kg |





