Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 79.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89.99 zł
Opis:
Lampa HUGO Black to elegancka i nowoczesna oprawa oświetleniowa, wykonana z metalu w ponadczasowym czarnym kolorze. Dzięki minimalistycznemu designowi świetnie pasuje zarówno do wnętrz loftowych, jak i nowoczesnych, dodając im stylu i charakteru.Lampa posiada jeden punkt świetlny, które wykorzystują standardowe żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60 W, co zapewnia jasne i efektywne oświetlenie większych pomieszczeń. Zasilana z sieci (230 V), oferuje niezawodność i trwałość.
Klasa ochronności IP20 oznacza, że lampa najlepiej sprawdzi się w suchych pomieszczeniach, takich jak salon, jadalnia czy sypialnia. Lampa HUGO Black posiada również klasę ochronności II, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, dzięki dodatkowej izolacji elektrycznej.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 w abra-meble.pl?
Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 02.08.26
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1?
Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Akcja Nowa gazetka - łap rabaty!. Chcesz oszczędzić? Łap rabaty z gazetki! Promocje na wybrane łóżka, kanapy, wersalki, komody, szafki, witryny, stoły, szafy, regały, materace, biurka, fotele oraz krzesła. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki!
Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Ważność do 06.08.26.
Akcja Panele, lamele, kamień - oferta. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe, lamele ścienne oraz kamień ścienny. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe, lamele ścienne oraz kamień ścienny. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.. Ważność do 16.08.26.
Aktualizacja promocji: 02.08.26
Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 - dystrybutor
Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 od abra-meble.pl: 596. Produkty o najniższej cenie to: Lampa solarna Pin Black EKO0593, Lampa solarna Stal VO0814 chrom, Lampa solarna Pin Gerd Ao-Ge435sl Metal, Oprawa podtynkowa GU10 Ventus kwadratowa biała, Oprawa podtynkowa GU10 Ventus kwadratowa czarna, Latarka LED brelok VO0149. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Ideus, , 45CG, Baterie Centrum, Tk Lighting, Adrilux, Alfa, Duwi, Volteno.
Wysokość ceny Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 89.99 zł za Lampa HUGO Black 2959/Z-B-1 LW1 w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 02.08.2026
Parametry:
| SKU | MR_1713096 |
|---|---|
| Kolor | CZARNY |
| Waga | 1.3 kg |
| Szerokość | 18.5 cm |





