Oświetlenie Oświetlenie wewnętrzne Lampy sufitowe i żyrandole

Lampa VO2605 WHITE LS2


69.99 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 39.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Lampa VO2605 WHITE LS2 to praktyczne oświetlenie w białym kolorze, wykonane z plastiku. Posiada dwa punkty świetlne z gwintem GU10, choć żarówki nie są dołączone do zestawu. Maksymalna moc żarówek może wynosić do 40 W. Lampa nie posiada funkcji przyciemniania, jednak umożliwia regulację kierunku światła, co pozwala na precyzyjne dopasowanie oświetlenia do potrzeb. Jej wymiary to 8,3 cm szerokości, 11,7 cm wysokości oraz 22 cm długości, a waga wynosi 1,35 kg. Przeznaczona jest do zasilania sieciowego o napięciu 220-240 V, a jej klasa ochronności to II. To funkcjonalne rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i możliwość dostosowania kierunku światła.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Lampa VO2605 WHITE LS2 w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Lampa VO2605 WHITE LS2 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Lampa VO2605 WHITE LS2?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Lampa VO2605 WHITE LS2 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Lampa VO2605 WHITE LS2?

Tak. Dla produktu Lampa VO2605 WHITE LS2 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Lampa VO2605 WHITE LS2 - dystrybutor

Lampa VO2605 WHITE LS2 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Lampa VO2605 WHITE LS2 od abra-meble.pl: 185. Produkty o najniższej cenie to: Oprawa sufitowa TR 517 RG, Oprawa sufitowa TR 518 G, Oprawa sufitowa TR 519 SDG, Oprawa sufitowa TR 516 CHS, Kinkiet Zula DWL GU10 White 03989 K1, Lampa LED Oczko srebrny błyszczący okrągły 3W1 6W 4000K. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, ALFA, Alfa, Globo, , Szpak, Tk Lighting, Venti, Rabalux.

Wysokość ceny Lampa VO2605 WHITE LS2 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 69.99 zł za Lampa VO2605 WHITE LS2 w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR_1714376
Kolor BIAŁY
Waga 1.35 kg
Szerokość 8.3 cm