Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 2474.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2529.99 zł
Opis:
Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 to wysokiej jakości mebel, który doskonale wpasuje się w każdą sypialnię. Charakteryzuje się klasycznym i eleganckim designem, który dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Zagłówek łóżka, wykonany z pianki o grubości 5cm, jest wygięty do tyłu i ozdobnie pikowany, co dodaje mu jeszcze więcej uroku.Olympia została wyposażona w dwa pojemniki na pościel, umieszczone z obu stron łóżka, co sprawia, że jest to również praktyczne rozwiązanie. Pojemniki łatwo się otwierają za sprawą automatów na sprężynach, co ułatwia korzystanie z nich.
Materac główny, wypełniony sprężynami kieszeniowymi pocket oraz pianką wysokoelastyczną T30, zapewnia komfortowy sen i doskonałe podparcie dla ciała. Do łóżka dołączony jest także topper o wysokości 5cm, wykonany z trwałej pianki wysokoelastycznej, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.
Wymiary łóżka to:
- Wysokość powierzchni spania: 63,5cm
- Wysokość bez toppera: 58,5cm
- Wysokość materaca głównego: 22cm
- Wysokość skrzyni: 35cm
Łóżko Olympia 160 Casablanca 2314 to idealny wybór dla osób ceniących elegancję, wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Jego uniwersalny design sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, dodając sypialni niepowtarzalnego charakteru.
Łóżko kontynentalne z kolekcji Olympia to doskonała propozycja do każdej sypialni. Łóżko charakteryzuje się klasycznym i eleganckim designem.Łóżko Olympia wyróżnia się zagłowiem, które jest wygięte do tyłu i ozdobnie pikowane. Zagłowie wykonane jest na piance o grubości 5cm. Łóżko wpasuje się niemal w każdą sypialnię, wnosząc powiew ciekawego wykończenia. Dzięki swojej kolorystyce wpasuje się w większość aranżacji. Olympia wyposażone jest w dwa pojemniki na pościel, które znajdują się z obu stron (lewa oraz prawa). Pojemniki bardzo łatwo się otwierają, gdyż posiadają automat na sprężynach.
Materac główny wypełniony jest sprężynami kieszeniowymi pocket oraz pianką wysoko-elastyczną T30, co zapewni pełen komfort i wygodę podczas użytkowania. Do łóżka dołączony jest topper o wysokości 5cm. Topper został wykonany z wytrzymałej pianki wysoko-elastycznej. Wymiary:
Wysokość powierzchni spania: 63,5cm
Wysokość bez toppera: 58,5cm
Wysokość materaca głównego: 22cm
Wysokość szkrzyni: 35cm
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 w abra-meble.pl?
Produkt Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 w abra-meble.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy w tej chwili obowiązuje kod rabatowy dla produktu Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314?
Niestety, aktualnie nie ma ważnych kodów rabatowych dla Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 w abra-meble.pl.
Aktualizacja informacji: 28.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314?
Tak, dla produktu Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 w sklepie abra-meble.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Specjalna oferta Nowa gazetka - łap rabaty!. Chcesz oszczędzić? Łap rabaty z gazetki! Promocje na wybrane łóżka, kanapy, wersalki, komody, szafki, witryny, stoły, szafy, regały, materace, biurka, fotele oraz krzesła. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki!
Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 06.08.26.
Aktualizacja informacji: 28.07.26
Odkryj najlepsze promocje i okazje na abra-meble.pl – odwiedzaj naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314?
Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 od abra-meble.pl: 105. Produkty o najniższej cenie to: Łóżko kontynentalne Altea ciemny beż, Łóżko kontynentalne Calibra 160 Inari 81, Łóżko kontynentalne Calibra 160 Inari 100, Łóżko kontynentalne Calibra 160 Inari 87, Łóżko kontynentalne Calibra 160 Inari 91, Łóżko kontynentalne Movano 160 Bristol 2442. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Meble Gruszka, Abra Meble, Restese.
Jak kształtuje się cena Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?
Koszt produktu Łóżko kontynentalne Olympia 160 Casablanca 2314 w abra-meble.pl, który wynosi 2749.99 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje małe zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | MG_NER16C2314 |
|---|---|
| Kolor | SZARY |
| Szerokość | 160 cm |





