Sypialnia Łóżka

Łóżko Laura 140 Antracyt


881.10 zł 979.00 zł szt

Historia cen

+11%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 11%
  • Najniższa cena w historii: 863.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 881.10 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Łóżko LAURA to atrakcyjny i praktyczny pomysł na zaaranżowanie sypialni lub pokoju młodzieżowego.@Wykonane z drewna, w kolorze antracytu- będzie pasować do większości aranżacji. Posiada stabilną konstrukcję, z pewnością posłuży przez wiele lat.@Łóżko posiada stelaż w komplecie. Materac należy dokupić.@@

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Łóżko Laura 140 Antracyt w abra-meble.pl?

Nie przegap okazji na Łóżko Laura 140 Antracyt w abra-meble.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Łóżko Laura 140 Antracyt?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Łóżko Laura 140 Antracyt w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 22.09.26

Czy są dostępne inne promocje w sklepie?

Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Łóżko Laura 140 Antracyt mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Akcja promocyjna Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja obowiązuje do 30.09.26.
Akcja promocyjna Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja obowiązuje do 30.09.26.
Aktualizacja promocji: 22.09.26

Łóżko Laura 140 Antracyt - dystrybutor

Łóżko Laura 140 Antracyt dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Łóżko Laura 140 Antracyt od abra-meble.pl: 1993. Produkty o najniższej cenie to: Stelaż Drewniany 90x200 21 Listew, Stelaż Drewniany 100x200 21 Listew, Stelaż Drewniany 120x200 21 Listew, Zagłówek wiszący Twenty MWPT01 90x25 nakrapiany grafit, Zagłówek wiszący Twenty MWPT01 90x25 szary krzemowy, Szuflada Mikołaj 70/140 Sosna. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Kobi, Halmar, Animar, Meble Wójcik, Liveo, Dig-Net, Euromebel, Fabryki Mebli Forte.

Wysokość ceny Łóżko Laura 140 Antracyt na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 979.0 zł za Łóżko Laura 140 Antracyt w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 22.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000003376499
Kolor antracyt
Szerokość 207 cm