Materac Kelly 80x200
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 436.49 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 484.99 zł
Opis:
Materace Kelly to gwarancja zdrowego snu i komfortowego wypoczynku!Wkład materaca Materac wypełniony jest pianką poliuretanową - bardzo odporna na odkształcenia, zapewnia świetną izolację termiczną oraz gwarantuje optymalne ułożenie kręgosłupa.Optymalna twardośc w tym modelu to: H3/H4 (twardy/bardzo twardy)Mata kokosowaChcąc zachować odpowiednią twardośc materaca oraz jego elastycznośc zastosowano matę, w której skład wchodzi 100% naturalnego włókna kokosowego. Jej właściwości zapobiegają wilgosci i powstawaniu grzybów. Materace polecane są również alergikom i osobom, które borykają się z bólem kręgosłupa czy odleżynami.
Pokrowiec materaca jest przyjemny i miły w dotyku. Posiada zamek zapinany w kształcie litery "C", który ułatwi zdejmowanie. Konstrukcja materaca: 1 cm coco | 15 cm PU25
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak nabyć Materac Kelly 80x200 taniej w abra-meble.pl?
Produkt Materac Kelly 80x200 w abra-meble.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu Materac Kelly 80x200 jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Materac Kelly 80x200 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 24.09.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Materac Kelly 80x200?
Tak. Dla produktu Materac Kelly 80x200 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Promocja Płać mniej za meble kuchenne ważna do dnia 30.09.26. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi..
Promocja Nowa gazetka - rabaty na meble! ważna do dnia 30.09.26. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu..
Aktualizacja promocji: 24.09.26
Materac Kelly 80x200 - dystrybutor
Materac Kelly 80x200 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Materac Kelly 80x200 od abra-meble.pl: 129. Produkty o najniższej cenie to: Materac Bonel Do Łóżka Kevin 190x80x12, Materac Rollo Plus 120x200, Materac Basic Aqua 90X200, Materac Kelly 80x200, Rolowany materac Basic Aqua 90X200, Materac Rollo Plus 140x200. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Animar, Meble Polskie, Restese, Abra Meble, Dolmar.
Wysokość ceny Materac Kelly 80x200 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 484.99 zł za Materac Kelly 80x200 w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 24.09.2026
Parametry:
| SKU | AR_KYMMY.80 |
|---|---|
| Szerokość | 80 cm |





