Sypialnia Materace Materace piankowe Materace piankowe 90 cm

Materac Snooze 90x200 H4 piankowy


469.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 422.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 469.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Materac Snooze 90x200 H4 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują wysokiej jakości produktu o atrakcyjnej cenie, gwarantującego komfortowy sen i wsparcie dla kręgosłupa. Opracowany z myślą o Twoim zdrowym i wygodnym wypoczynku, ten piankowy materac oferuje wyjątkowe właściwości użytkowe, które sprawiają, że sen staje się prawdziwą przyjemnością.

Materac Snooze posiada wysokość 15 cm i twardość H4, co zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa, eliminując dyskomfort i przyczyniając się do poprawy jakości snu. Innowacyjnym rozwiązaniem jest pokrowiec Q-Dry@Soft, który można łatwo zdjąć za pomocą zamka. To umożliwia łatwe czyszczenie i zapewnia świeżość materaca. Pokrowiec można prać w pralce, co jest szczególnie korzystne dla alergików, eliminując roztocza i alergeny.

Technologia Q-Dry@Soft przekształca surowiec przemysłu tekstylnego, poliester, w wyjątkowo komfortową tkaninę, zapewniającą miękki dotyk, doskonałą hydrofilowość i funkcję antystatyczną. Pokrowiec szybko schnie i chroni materac przed zabrudzeniami, utrzymując go w doskonałym stanie.

Materac Snooze dostosowuje się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie podparcie dla stawów i kręgosłupa. Dzięki temu sen staje się bardziej relaksujący i regenerujący. Wymiary materaca to 90x200 cm, jednak dostępne są również inne rozmiary, aby dopasować się do Twoich potrzeb.

WARSTWY MATERACA:Pokrowiec Q-Dry@SoftPrzekładka tapicerskaPianka komfortDostępne wymiary:@90x200,120x200,140x200,160x200.

Rozpakowywanie materacy rolowanych - kluczowe wskazówki dla komfortu i trwałości:Materace rolowane oferują liczne korzyści, takie jak łatwiejszy transport i większa różnorodność rozmiarów, lecz istnieje istotny aspekt, który warto wziąć pod uwagę - proces rozpakowywania zaraz po dostarczeniu. Materace są zwijane w celach transportowych, jednak długotrwałe przechowywanie w tej formie może prowadzić do uszkodzeń i utraty komfortu. Dlatego zalecamy natychmiastowe rozpakowanie materaca po dostawie i pozostawienie go nieużywanym oraz bez obciążenia przez co najmniej 48 godzin, aby osiągnął pełne wymiary i właściwości komfortowe.@Pamiętaj, że po rozpakowaniu materac powinien odzyskać swoją pierwotną formę po około trzech dniach.

UWAGA: Materac powinien być używany z odpowiednim stelażem na listwach giętych z regulacją lub bez regulacji, takich jak Birkflex, Duoflex, Twinflex, Trioflex, Twinpack, Uno, Samuraj.@@@@@@@@@@@

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Materac Snooze 90x200 H4 piankowy w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Materac Snooze 90x200 H4 piankowy w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Materac Snooze 90x200 H4 piankowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Materac Snooze 90x200 H4 piankowy w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Materac Snooze 90x200 H4 piankowy?

Tak. Dla produktu Materac Snooze 90x200 H4 piankowy mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Materac Snooze 90x200 H4 piankowy - dystrybutor

Materac Snooze 90x200 H4 piankowy dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Materac Snooze 90x200 H4 piankowy od abra-meble.pl: 28. Produkty o najniższej cenie to: Materac Rollo Plus 90x200, Materac Comfort Cloud 90x200 H2 piankowy, Materac Snooze 90x200 H4 piankowy, Materac Opuns 90x200, Materac Stressfree 90x200, Materac Nasah 90x200. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Animar, Merkury Market, Abra Meble.

Wysokość ceny Materac Snooze 90x200 H4 piankowy na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 469.0 zł za Materac Snooze 90x200 H4 piankowy w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000007312476
Kolor BIAŁY
Waga 8.5 kg
Szerokość 90 cm