Ściany i podłogi Panele winylowe

Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm


158.30 zł 178.10 zł szt

Historia cen

+13%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 13%
  • Najniższa cena w historii: 148.40 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.30 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Panel winylowy z rdzeniem SPC to nowoczesne rozwiązanie podłogowe, które doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o intensywnym użytkowaniu, takich jak biura, kuchnie czy korytarze. Dzięki klasie użyteczności 33, produkt gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na codzienne obciążenia.

Wodoodporna konstrukcja z czterostronną V fugą oraz realistyczną strukturą drewna i wzorem szerokiej deski nadaje podłodze elegancki, naturalny wygląd. Panel został wyposażony w szybki i wygodny system montażu click 5G z zamkiem 1click2goPure+, co umożliwia łatwe i bezproblemowe układanie bez potrzeby stosowania dodatkowych narzędzi. Zintegrowany podkład o grubości 1 mm zwiększa komfort użytkowania oraz poprawia izolację akustyczną.

Całkowita grubość podłogi wynosi 4 mm, co czyni ją idealnym rozwiązaniem również przy montażu na ogrzewaniu podłogowym. Panel cechuje się także właściwościami antypoślizgowymi, antystatycznymi oraz wysoką klasą odporności ogniowej Bfl-s1, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania.

To idealny wybór dla osób poszukujących trwałej, stylowej i funkcjonalnej podłogi o wysokiej jakości.@

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm?

Tak. Dla produktu Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm - dystrybutor

Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm od abra-meble.pl: 85. Produkty o najniższej cenie to: Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Santiago HB 4V 5,5mm 0,55mm, Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Corbetti 5mm, Panel winylowy SPC Dab Nashville 4mm 0,3mm, Panel winylowy SPC Haystack Oak Z215 4mm 23/32, Panel winylowy SPC Rosefinch Oak 4mm 23/32, Panel winylowy SPC Sunrise Oak R111 4mm 23/32. W tej kategorii dostępne są między innymi marki KRONOSPAN, PARQUET MERCADO, Lamett, ECONFLOOR, Floornity, CLASSEN, PARQUET MERCADO PREMIUM, Merkury Market, TARKETT.

Wysokość ceny Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 178.1 zł za Panel winylowy SPC+IXPE Dąb Galicus 128R 5mm w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000005601466
Szerokość 23.4 cm