Archiwum

Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5


1699.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 1699.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1699.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Panel żaluzjowy Venus 92,5 × 230 cm to praktyczna osłona boczna przeznaczona do pawilonów i pergoli ogrodowych. Dzięki niemu można częściowo zabudować konstrukcję, zwiększając komfort wypoczynku na tarasie lub w ogrodzie. Nowoczesna forma panelu dobrze komponuje się z różnymi stylami aranżacji przestrzeni zewnętrznej.

Prostokątny panel o wymiarach 92,5 × 230 cm został wykonany z aluminium, co zapewnia trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Aluminiowa konstrukcja jest stabilna, a jednocześnie lekka, dzięki czemu panel idealnie sprawdza się jako element zabudowy pergoli ogrodowej.

Panel żaluzjowy do pergoli – ochrona przed słońcem i wiatremSystem poziomych lameli skutecznie ogranicza dostęp promieni słonecznych, jednocześnie umożliwiając swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu przestrzeń pod pawilonem pozostaje przyjemnie zacieniona, a jednocześnie dobrze wentylowana.

Panel żaluzjowy poprawia również prywatność oraz stanowi dodatkową ochronę przed podmuchami wiatru. To rozwiązanie szczególnie przydatne w strefach wypoczynkowych na tarasie i w ogrodzie.

Aluminiowy panel żaluzjowy do pawilonu ogrodowegoKonstrukcja panelu została wykonana z trwałego aluminium, które dobrze sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Wymiary pojedynczego lamela wynoszą 97 × 14 mm, co zapewnia estetyczny wygląd oraz odpowiednią sztywność całej konstrukcji.

Najważniejsze informacje – panel żaluzjowy do pergoliWymiary panelu: 92,5 × 230 cmKształt: prostokątnyMateriał stelaża: aluminiumWymiary lameli: 97 × 14 mmOsłona boczna do pawilonów i pergoli ogrodowychOchrona przed słońcem, wiatrem i spojrzeniami z zewnątrz

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5 w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5?

Tak. Dla produktu Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5 - dystrybutor

Panel żaluzjowy Venus 2.3x92.5 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000008050873
Kolor BRĄZOWY
Waga 25.7 kg
Szerokość 99 cm