Kuchnia i jadalnia Meble Stoły

Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan


1649.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 1449.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1649.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Stół Iris St-29 140x80+2x40 łączy klasyczny, prostokątny kształt z nowoczesnym wykończeniem w kolorze Dąb Wotan. Jego elegancki wygląd sprawia, że świetnie komponuje się w różnorodnych aranżacjach kuchennych i jadalnianych, wprowadzając do wnętrza przytulny, naturalny akcent drewna.

Praktyczny i rozkładany blatBlat stołu wykonany z płyty wiórowej laminowanej w matowym wykończeniu jest odporny na codzienne użytkowanie i łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki funkcji rozkładania stół wydłuża się z 140 cm do 220 cm, zapewniając komfortowe miejsce dla 6-8 osób podczas rodzinnych obiadów czy spotkań ze znajomymi.

Solidna konstrukcja i trwałośćMetalowy stelaż zapewnia stabilność i wytrzymałość stołu, a połączenie go z laminowanym blatem tworzy solidny mebel, który będzie służył przez lata.

Wymiary dopasowane do przestrzeniStół w podstawowej wersji ma wymiary 140x80x75 cm, a po rozłożeniu osiąga 220x80x75 cm. Rozkładany mechanizm sprawia, że stół jest idealny zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni, zachowując komfort użytkowania.

Najważniejsze cechy stołu Iris St-29Prostokątny stół rozkładany 140-220x80x75 cm, kolor Dąb Wotan, blat laminowany matowy, stelaż metalowy, funkcja rozkładania do 8 osób, nowoczesny design, nie wymaga dodatkowego montażu.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan?

Tak. Dla produktu Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan - dystrybutor

Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan od abra-meble.pl: 1279. Produkty o najniższej cenie to: Stół Składany Root 80x60 Biały, Stół Loft 8634 E dark vintage wood, Stół Loft 8632 E dark vintage wood, Stół Valo 120x80 czarny, Stół Sendi 75 Dąb Artisan, Stół Volk Dąb Sonoma. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Halmar, Drewmix, Meble Wójcik, Dolmar Meble, Szynaka Meble, Dolmar, Filipek, Forte.

Wysokość ceny Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 1649.0 zł za Stół Iris St-29 140x80+2x40 Dąb Wotan w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000003350538
Kolor Dąb wotan
Szerokość 80 cm