Kuchnia i jadalnia Meble Stoły

Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny


992.68 zł 1079.00 zł szt

Historia cen

+9%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 9%
  • Najniższa cena w historii: 971.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 992.68 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Stół ST-81 Wotan/Czarny to funkcjonalny stół w stylu loftowym, który łączy nowoczesny design z dużymi możliwościami aranżacji przestrzeni. Blat w dekorze dąb wotan o matowym wykończeniu doskonale komponuje się z czarnym metalowym stelażem, tworząc elegancką i solidną konstrukcję. Wysokość 76 cm zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania.

Okrągły stół rozkładany z blatem dąb wotanModel wyposażono w rozkładany blat, który pozwala zwiększyć długość z 80 cm do 180 cm dzięki zastosowaniu dwóch wkładek po 50 cm. Okrągły blat po rozłożeniu oferuje znacznie większą powierzchnię użytkową, zapewniając komfort podczas rodzinnych spotkań i wspólnych posiłków.

Loftowy stół z metalowym stelażemBlat wykonano z laminowanej płyty wiórowej, która cechuje się trwałością oraz odpornością na codzienne użytkowanie. Stabilny metalowy stelaż gwarantuje solidne podparcie i podkreśla loftowy charakter stołu. Matowa powierzchnia blatu jest łatwa w pielęgnacji i zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas.

Stół ST-81 Wotan/Czarny waży 35 kg i stanowi praktyczny wybór dla osób poszukujących okrągłego stołu rozkładanego, który oferuje dużą powierzchnię po rozłożeniu, trwałe materiały oraz nowoczesny loftowy styl.

Sprawdź także: aktualna gazetka promocyjna Abra Meble.
Kod rabatowy abra-meble.pl
W tej chwili brak ważnych kodów rabatowych dla abra-meble.pl
Aktualizacji kodu: 16.10.26
Inne obowiązujące promocje na abra-meble.pl
Nowa gazetka - panele i lamele. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 16.10.26

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny?

Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Nowa gazetka - panele i lamele. Panele podłogowe i lamele ścienne z najnowszej gazetki czekają w niższych cenach! Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.. Ważna do 21.10.26.
Aktualizacja promocji: 16.10.26

Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny - dystrybutor

Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny od abra-meble.pl: 1277. Produkty o najniższej cenie to: Stół Loft 8634 E dark vintage wood, Stół Loft 8632 E dark vintage wood, Stół Valo 120x80 czarny, Stół Sendi 75 Dąb Artisan, Stół Volk Dąb Sonoma, Stół Volk Dąb Antracyt. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Halmar, Drewmix, Meble Wójcik, Dolmar Meble, Forte, Szynaka Meble, Dolmar, Filipek.

Wysokość ceny Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 1079.0 zł za Stół St-81 80+2x50 Wotan/Czarny w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 16.10.2026

Parametry:

SKU MR-000000007350427
Kolor Dąb wotan
Waga 35 kg
Szerokość 80 cm