Stół technorattan Dandy 90x90 czarny
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 349.30 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 449.10 zł
Opis:
Stół technorattanowy Dandy o wymiarach 90x90 cm to wyjątkowy element wyposażenia, który doskonale wkomponuje się w aranżację Twojego tarasu, balkonu czy ogrodu. Jego stylowa plecionka nadaje mu nowoczesny charakter, podkreślając elegancję każdego otoczenia. Szklany blat dodaje mu nie tylko estetyki, ale także świetnie prezentuje się w otoczeniu zieleni, dodając uroku przestrzeni.Funkcjonalność stołu idzie w parze z jego elegancją. Idealny do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, zapewniając wygodne miejsce do spotkań i relaksu na zewnątrz. Przyssawki zapewniają stabilność blatu, eliminując przesuwanie się podczas użytkowania. Konstrukcja stołu oparta jest na solidnej stali malowanej proszkowo, co gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, delikatnie regulowane nogi umożliwiają stabilne ustawienie stołu nawet na nierównym terenie, zapewniając wygodę użytkowania.
Stół technorattanowy Dandy nie tylko spełni swoje funkcje praktyczne, ale także wkomponuje się w każdy rodzaj wystroju. Jego kolor i nowoczesny design sprawią, że będzie on idealnym uzupełnieniem Twojej przestrzeni wypoczynkowej, tworząc przyjemną atmosferę do spędzania czasu na świeżym powietrzu.@WARTO WIEDZIEĆ:*Technorattan, zwany także sztucznym rattanem, to syntetyczne tworzywo wykonane z wzmocnionego włókna polietylenowego HPDE lub poliuretanu, inspirowane układem, kolorem i właściwościami naturalnego rattanu. Meble z technorattanu charakteryzują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, szczególnie promieniowanie UV, co sprawia, że są one trwałe i łatwe w utrzymaniu.*Szkło hartowane jest znacznie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia niż standardowe szkło, oraz odporne na tzw. "szok termiczny", czyli gwałtowne zmiany temperatury (np. nagrzane szkło można postawić na zimne powierzchnie i odwrotnie). W przypadku uszkodzenia mechanicznego pęka na drobne, bezpieczne dla użytkownika kawałki o tępych krawędziach.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak nabyć Stół technorattan Dandy 90x90 czarny taniej w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Stół technorattan Dandy 90x90 czarny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Stół technorattan Dandy 90x90 czarny?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Stół technorattan Dandy 90x90 czarny w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 23.08.26
Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: Stół technorattan Dandy 90x90 czarny?
Tak. Dla produktu Stół technorattan Dandy 90x90 czarny mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta WYPRZEDAŻ. Wielkie obniżki cen na tysiące produktów w Abra Meble! Wielka wyprzedaż w Abra Meble. Sprawdź produkty objęte promocją i urządź dom taniej.. Promocja trwa do 24.08.26.
Specjalna oferta 100 za 1000 na meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 24.08.26.
Aktualizacja promocji: 23.08.26
Stół technorattan Dandy 90x90 czarny - dystrybutor
Stół technorattan Dandy 90x90 czarny dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Stół technorattan Dandy 90x90 czarny od abra-meble.pl: 59. Produkty o najniższej cenie to: Stolik plażowy, Stolik dla dzieci czerwony, Stolik dla dzieci zielony, Stolik dla dzieci różowy, Stolik ogrodowy Havana 47 cm beige, Stolik ogrodowy Havana 47 cm anthracite. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Halmar.
Wysokość ceny Stół technorattan Dandy 90x90 czarny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 449.1 zł za Stół technorattan Dandy 90x90 czarny w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 23.08.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000008033259 |
|---|---|
| Kolor | CZARNY |
| Waga | 19 kg |
| Szerokość | 90 cm |




