Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 1799.10 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1999.00 zł
Opis:
Szafa Como 3-130 kaszmir/złoty to funkcjonalny model o nowoczesnym charakterze, w którym kaszmirowe wybarwienie zostało uzupełnione subtelnymi złotymi akcentami. Matowe wykończenie frontów i korpusu podkreśla spójny, elegancki wygląd bryły.Wymiary 130 cm szerokości, 245,5 cm wysokości oraz 40 cm głębokości zapewniają wygodną przestrzeń do przechowywania przy zachowaniu smukłej, wysokiej konstrukcji. Trzydrzwiowy układ ułatwia dostęp do wnętrza oraz organizację odzieży i akcesoriów.
Szafa COMO 3-130 – 10 półek i możliwość rozbudowy wnętrzaSzafa z kolekcji COMO wyposażona jest standardowo w 10 półek, które pozwalają na uporządkowane rozmieszczenie przechowywanych rzeczy. Możliwość dokupienia dodatkowych półek oraz szuflad do wnętrza pozwala dostosować układ do indywidualnych potrzeb i zwiększyć funkcjonalność przechowywania.
Brak lustra oraz klasyczna forma drzwi nadają całości uporządkowany, minimalistyczny wygląd.
Szafa trzydrzwiowa kaszmir/złoty 130 cm – trwała konstrukcjaFronty oraz korpus wykonano z laminowanej płyty wiórowej odpornej na codzienne użytkowanie. Matowa powierzchnia poprawia estetykę mebla i ułatwia utrzymanie czystości przez długi czas.
Szafa waży 103,5 kg i przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Stabilna konstrukcja oraz przemyślany układ wnętrza sprawiają, że model Como 3-130 kaszmir/złoty łączy wygodę przechowywania z nowoczesnym wyglądem.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty?
Tak. Dla produktu Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty - dystrybutor
Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty od abra-meble.pl: 5885. Produkty o najniższej cenie to: Uchwyt gałka 2 szt. Ultra, Drążek szafy 1D bez led Ultra, Wieszak na krawaty/paski Ultra, Drążek szafy 2D bez led Ultra, Półki 3 szt. szafa Top 100 dąb sonoma, Półki 3 szt. szafa Top 100 biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Top E Shop, Topeshop, Forte, Liveo, Euromebel Styl, Dig-Net, Domel.
Wysokość ceny Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 1999.0 zł za Szafa Como 3-130 (40) kaszmir/złoty w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000007338863 |
|---|---|
| Waga | 103.5 kg |
| Szerokość | 130 cm |





