Garderoba i przedpokój Szafy

Szafa Piano 2-200 czarny/czarny


2219.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 1997.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2219.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Szafa Piano 2-200 o szerokości 200 cm i wysokości 202 cm łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Czarne fronty w połysku kontrastują z matowym korpusem, nadając meblowi elegancki i wyrazisty charakter. Prosta konstrukcja szafy pasuje do różnych aranżacji wnętrz, a lustro na frontach optycznie powiększa przestrzeń.

Korpus wykonano z płyty wiórowej laminowanej, a fronty z płyty laminowanej w połysku, co zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Kilkudrzwiowa konstrukcja umożliwia wygodne przechowywanie ubrań, dodatków i akcesoriów.

Nowoczesna szafa wielodrzwiowa – elegancja i funkcjonalnośćSzafa Piano 2-200 sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i przedpokoju, oferując dużą pojemność i estetyczny wygląd. Mebel wymaga samodzielnego złożenia, a jego waga wynosi 136 kg, co świadczy o solidnej konstrukcji.

Czarna szafa z lustrem – stylowy i praktyczny element wnętrzaPołączenie czarnych, połyskujących frontów z matowym korpusem nadaje szafie Piano nowoczesny charakter. Lustro na frontach zwiększa funkcjonalność i wprowadza więcej światła do wnętrza, czyniąc szafę praktycznym i eleganckim dodatkiem do mieszkania.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Szafa Piano 2-200 czarny/czarny w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Szafa Piano 2-200 czarny/czarny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Szafa Piano 2-200 czarny/czarny?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Szafa Piano 2-200 czarny/czarny w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Szafa Piano 2-200 czarny/czarny?

Tak. Dla produktu Szafa Piano 2-200 czarny/czarny mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Szafa Piano 2-200 czarny/czarny - dystrybutor

Szafa Piano 2-200 czarny/czarny dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Szafa Piano 2-200 czarny/czarny od abra-meble.pl: 5885. Produkty o najniższej cenie to: Uchwyt gałka 2 szt. Ultra, Drążek szafy 1D bez led Ultra, Wieszak na krawaty/paski Ultra, Drążek szafy 2D bez led Ultra, Półki 3 szt. szafa Top 100 dąb sonoma, Półki 3 szt. szafa Top 100 biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Top E Shop, Topeshop, Forte, Liveo, Euromebel Styl, Dig-Net, Domel.

Wysokość ceny Szafa Piano 2-200 czarny/czarny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 2219.0 zł za Szafa Piano 2-200 czarny/czarny w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000007338059
Waga 136 kg
Szerokość 200 cm