Garderoba i przedpokój Szafy

Szafa Spoti 250 czarny


1809.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 1628.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1809.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Szafa Spoti 250 w klasycznym czarnym kolorze to propozycja dla osób, które cenią stylowy, nowoczesny design oraz praktyczne rozwiązania w przechowywaniu. Trzydrzwiowa konstrukcja z drzwiami przesuwnymi oraz wbudowanym lustrem zapewnia wygodny dostęp do ubrań i dodatków, a jednocześnie optycznie powiększa wnętrze pomieszczenia.

Dzięki wymiarom 200 cm wysokości, 250 cm szerokości i 62 cm głębokości szafa oferuje dużą przestrzeń do przechowywania, jednocześnie drzwi przesuwne umożliwiają łatwe użytkowanie nawet w mniejszych pokojach. Matowe wykończenie frontów i korpusu nadaje meblowi nowoczesnego charakteru, a lustro zwiększa funkcjonalność.

Solidna konstrukcjaSzafa wykonana jest z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej, co gwarantuje trwałość i stabilność mebla. Produkt wymaga samodzielnego montażu, jednak intuicyjna konstrukcja pozwala na szybkie i bezproblemowe złożenie. Szuflady do wnętrza dostępne za dodatkową opłatą.

Wymiary i dane techniczneWysokość: 200 cmSzerokość: 250 cmGłębokość: 62 cmWaga: 212,3 kgDrzwi: trzydrzwiowe przesuwne z lustremKolor frontów: czarnyKolor korpusu: czarnyWykończenie: matoweMateriał: płyta wiórowa laminowanaSzafa Spoti 250 czarny to idealny wybór dla osób szukających przestronnego, eleganckiego i funkcjonalnego mebla do sypialni lub garderoby.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Szafa Spoti 250 czarny w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Szafa Spoti 250 czarny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Szafa Spoti 250 czarny?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Szafa Spoti 250 czarny w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Szafa Spoti 250 czarny?

Tak. Dla produktu Szafa Spoti 250 czarny mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Szafa Spoti 250 czarny - dystrybutor

Szafa Spoti 250 czarny dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Szafa Spoti 250 czarny od abra-meble.pl: 5885. Produkty o najniższej cenie to: Uchwyt gałka 2 szt. Ultra, Drążek szafy 1D bez led Ultra, Wieszak na krawaty/paski Ultra, Drążek szafy 2D bez led Ultra, Półki 3 szt. szafa Top 100 dąb sonoma, Półki 3 szt. szafa Top 100 biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Top E Shop, Topeshop, Forte, Liveo, Euromebel Styl, Dig-Net, Domel.

Wysokość ceny Szafa Spoti 250 czarny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 1809.0 zł za Szafa Spoti 250 czarny w abra-meble.pl jest podobna do średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000007333930
Waga 212.3 kg
Szerokość 250 cm