Szafa z półkami Aprire 100 cm biały
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 566.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 566.99 zł
Opis:
Szafa z półkami Aprire 100 cm biała – nowoczesna garderoba modułowaSzafa z półkami Aprire 100 cm w kolorze białym to praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią uporządkowaną przestrzeń i estetyczny wygląd wnętrza. Ten moduł garderoby doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielny mebel, jak i element większego zestawu, pozwalając na elastyczne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dzięki uniwersalnej formie i jasnej kolorystyce, szafa świetnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje sypialni, garderoby czy przedpokoju.Funkcjonalna szafa do sypialni, garderoby i przedpokojuPrzemyślany układ wnętrza sprawia, że szafa Aprire 100 cm zapewnia wygodne przechowywanie różnych elementów garderoby. To idealny wybór dla osób, które potrzebują zarówno miejsca na ubrania wiszące, jak i składane. W jednej bryle zyskujesz uporządkowaną przestrzeń, która ułatwia codzienne funkcjonowanie.
Wnętrze szafy zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń:Drążek na ubrania umożliwia wygodne przechowywanie koszul, marynarek, sukienek czy płaszczy6 pojemnych półek sprawdzi się do przechowywania ubrań składanych, akcesoriów, pudełek oraz obuwiaTaki układ sprawia, że wszystko ma swoje miejsce, a dostęp do poszczególnych rzeczy jest szybki i wygodny.
Szafa modułowa Aprire – dopasuj garderobę do swoich potrzebSeria Aprire została stworzona z myślą o elastycznym aranżowaniu przestrzeni. Szafa z półkami 100 cm to jeden z elementów systemu modułowego, który można dowolnie rozbudowywać. W zależności od potrzeb możesz łączyć ją z innymi modułami – z szufladami, dodatkowymi półkami czy segmentami z wieszakami.
Dzięki temu masz możliwość stworzenia własnej konfiguracji garderoby – dopasowanej zarówno do wielkości pomieszczenia, jak i stylu życia. To rozwiązanie szczególnie docenią osoby, które planują stopniową rozbudowę przestrzeni do przechowywania bez konieczności wymiany całych mebli.
Wymiary szafy Aprire 100 cm – optymalne wykorzystanie przestrzeniSzafa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić dużą pojemność przy zachowaniu kompaktowej formy. Jej wymiary sprawiają, że łatwo dopasować ją do różnych pomieszczeń:Szerokość: 100 cmGłębokość: 50 cmWysokość: 200 cmDzięki takiej konstrukcji szafa oferuje dużą przestrzeń do przechowywania, jednocześnie nie zajmując nadmiernie miejsca w pomieszczeniu.
Solidne materiały i trwała konstrukcjaKorpus szafy wykonany jest z laminowanej płyty wiórowej o grubości 16 mm, co zapewnia stabilność oraz odporność na codzienne użytkowanie. Powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, co ma duże znaczenie szczególnie w intensywnie użytkowanych przestrzeniach, takich jak przedpokój czy garderoba.
Biała kolorystyka dodatkowo optycznie rozjaśnia wnętrze i sprawia, że mebel dobrze komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi – od minimalistycznych po bardziej klasyczne.
Szafa biała 100 cm – praktyczne przechowywanie w nowoczesnym wydaniuSzafa z półkami Aprire 100 cm to propozycja dla osób, które szuka...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Szafa z półkami Aprire 100 cm biały w abra-meble.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Szafa z półkami Aprire 100 cm biały w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Szafa z półkami Aprire 100 cm biały?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Szafa z półkami Aprire 100 cm biały w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 24.08.26
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Szafa z półkami Aprire 100 cm biały?
Tak. Dla produktu Szafa z półkami Aprire 100 cm biały mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Oferta WYPRZEDAŻ. Wielkie obniżki cen na tysiące produktów w Abra Meble! Wielka wyprzedaż w Abra Meble. Sprawdź produkty objęte promocją i urządź dom taniej.. Promocja ważna do 24.08.26.
Oferta 100 za 1000 na meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja ważna do 24.08.26.
Aktualizacja promocji: 24.08.26
Szafa z półkami Aprire 100 cm biały - dystrybutor
Szafa z półkami Aprire 100 cm biały dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Szafa z półkami Aprire 100 cm biały od abra-meble.pl: 5871. Produkty o najniższej cenie to: Uchwyt gałka 2 szt. Ultra, Drążek szafy 1D bez led Ultra, Wieszak na krawaty/paski Ultra, Drążek szafy 2D bez led Ultra, Półka do szafy małej Kiki F40-BK/KI-15 beech, Drążek szafy 1D led z czujnikiem ruchu Ultra. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Topeshop, Forte, Top E Shop, Liveo, Euromebel Styl, Dig-Net, Domel.
Wysokość ceny Szafa z półkami Aprire 100 cm biały na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 566.99 zł za Szafa z półkami Aprire 100 cm biały w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 24.08.2026
Parametry:
| SKU | TS_SZ.OPN.1W6P.B |
|---|---|
| Waga | 62 kg |
| Szerokość | 100 cm |





