Szafka nocna Logan sosna lakier
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 638.10 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 638.10 zł
Opis:
Szafka nocna to bardzo praktyczny mebel. Idealnie pasuje do stylu loftowego. Moduł wykonany z drewna sosnowego w jasnym kolorze. Wykończenie frontów mat/połysk.Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Szafka nocna Logan sosna lakier w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Szafka nocna Logan sosna lakier w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Szafka nocna Logan sosna lakier?
Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Szafka nocna Logan sosna lakier w abra-meble.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Szafka nocna Logan sosna lakier?
Tak. Dla produktu Szafka nocna Logan sosna lakier mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Urządzaj i oszczędzaj! Wielka obniżka cen mebli. W Abra Meble trwa wielka akcja promocyjna na szafy, komody, witryny, regały, stoły, krzesła i setki innych mebli skrzyniowych! Nie przegap. Odmień swój dom i oszczędzaj na zakupach w Abra Meble. Do 6 lipca czekają na Ciebie gorące rabaty na setki mebli. Sprawdź ofertę.. Ważna do 06.07.26.
Specjalna promocja Oszczędzisz i się wyśpisz! Łóżka w promocji. Do 6 lipca w Abra Meble wielka obniżka cen na łóżka! Sprawdź ofertę. Sen to niezwykle istotny aspekt ludzkiego życia – jego odpowiednia ilość i jakość zapewnia każdemu człowiekowi zdrowie oraz siłę do nauki czy pracy. Aby sen był efektywny, konieczny jest wybór odpowiedniego łóżka do pokoju czy sypialni. Funkcjonalne, praktyczne, wygodne i modne łóżko sypialniane znaleźć można w ofercie Abra Meble. Sklep do 6 lipca obniża ceny na łóżka, dlatego warto sprawdzić ofertę i zaoszczędzić na zakupach.. Ważna do 06.07.26.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie przegap najlepszych promocji i okazji na abra-meble.pl – sprawdzaj naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Szafka nocna Logan sosna lakier?
Szafka nocna Logan sosna lakier oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Szafka nocna Logan sosna lakier od abra-meble.pl: 456. Produkty o najniższej cenie to: Szafka nocna Ines 1S artisan, Szafka nocna Galaxy 20 1S antracyt/dąb artisan, Szafka nocna Galaxy 20 1S biały/dąb artisan, Szafka nocna Galaxy 30 1D biały/dąb artisan, Szafka nocna 1S sosna, Szafka Nocna Bb10 Biały Różowy. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Top E Shop, Meble Wójcik, Intermeble, Liveo, Forte, Dig-Net, Dolmar Meble, Halmar.
Jak kształtuje się cena Szafka nocna Logan sosna lakier na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?
Koszt produktu Szafka nocna Logan sosna lakier w abra-meble.pl, który wynosi 709.0 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje bardzo duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | MR-000000003364409 |
|---|---|
| Kolor | jasne drewnopodobne |
| Waga | 12 kg |
| Szerokość | 48 cm |



