Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green


1079.00 zł 971.10 zł szt

Historia cen

-10%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 10%
  • Najniższa cena w historii: 935.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 971.10 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Witryna metalowa Gina Modern Sea Green – nowoczesna elegancja do salonu.

Witryna Gina w odcieniu Sea Green to wyrazisty i funkcjonalny mebel zaprojektowany z myślą o salonie. Jej metalowa konstrukcja w połączeniu ze szklanymi frontami tworzy lekką, industrialną formę, która świetnie eksponuje dekoracje, książki czy szkło. Kolor Sea Green dodaje wnętrzu świeżości i stylu, idealnie wpisując się w nowoczesne aranżacje.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green taniej w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 23.08.26

Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green?

Tak. Dla produktu Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta WYPRZEDAŻ. Wielkie obniżki cen na tysiące produktów w Abra Meble! Wielka wyprzedaż w Abra Meble. Sprawdź produkty objęte promocją i urządź dom taniej.. Promocja trwa do 24.08.26.
Specjalna oferta 100 za 1000 na meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 24.08.26.
Aktualizacja promocji: 23.08.26

Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green - dystrybutor

Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green od abra-meble.pl: 666. Produkty o najniższej cenie to: Szafka Wisząca Switch WW 5 biały, Półka Switch WW 5 czarny, Szafka Wisząca Switch WW 5 wotan, Witryna Switch WW 4 biały, Witryna Switch WW 4 czarny, Witryna Switch WW 4 wotan. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Liveo, Dolmar Meble, Halmar, Wójcik Meble, Forte, MRKURY MARKET, Dig-Net.

Wysokość ceny Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 971.1 zł za Witryna Metalowa Gina Modern Sea Green w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 23.08.2026

Parametry:

SKU MR-000000007317429
Waga 25.31 kg
Szerokość 80 cm