Wkładka dwuścienna 180-BERTR08
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 50.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50.99 zł
Opis:
Wkładka dwuścienna 180 mm do przewodów dymowych – odporność i precyzja wykonaniaWkładka dwuścienna o średnicy 180 mm to element przeznaczony do profesjonalnych instalacji kominowych i systemów odprowadzania spalin. Wykonana z wysokiej jakości blachy czarnej DC01, gwarantuje stabilność konstrukcyjną oraz długą żywotność nawet w wymagających warunkach pracy.Zastosowanie wkładki w przewodach dymowych pozwala na poprawę bezpieczeństwa instalacji oraz lepsze dopasowanie systemu do intensywnej eksploatacji. Produkt został zaprojektowany z myślą o pracy w wysokich temperaturach sięgających aż 600°C, co sprawia, że sprawdza się w systemach grzewczych opartych na paliwach stałych.
Wkładka dwuścienna 180 mm – trwała konstrukcja z blachy DC01Solidna konstrukcja oparta na blasze o grubości 2 mm zapewnia odporność na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Czarna powłoka materiału dodatkowo zwiększa odporność na warunki eksploatacyjne i ułatwia dopasowanie do instalacji kominowych.Średnica 180 mm sprawia, że wkładka jest kompatybilna z wieloma standardowymi systemami odprowadzania spalin, co czyni ją uniwersalnym wyborem zarówno do modernizacji, jak i nowych instalacji.
Wkładka do przewodów dymowych 180 mm – zastosowanie i parametry techniczneProdukt przeznaczony jest do stosowania w przewodach dymowych, gdzie liczy się szczelność, odporność na wysoką temperaturę oraz stabilność pracy całego systemu. Dzięki zastosowaniu stali DC01 wkładka zachowuje swoje właściwości przez długi czas użytkowania, nawet przy intensywnej eksploatacji.
Parametry techniczne:Kolor: czarnyMateriał: blacha czarna DC01Max. temperatura pracy: 600°CŚrednica: 180 mmGrubość blachy: 2 mmZastosowanie: przewody dymoweWkładka dwuścienna 180 mm to rozwiązanie dla instalacji, w których liczy się trwałość, dopasowanie i bezpieczeństwo pracy systemu kominowego.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 23.09.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Wkładka dwuścienna 180-BERTR08?
Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Ważna do 30.09.26.
Specjalna promocja Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Ważna do 30.09.26.
Aktualizacja promocji: 23.09.26
Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 - dystrybutor
Wkładka dwuścienna 180-BERTR08 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Data aktualizacji: 23.09.2026
Parametry:
| SKU | MR_5301167 |
|---|---|
| Kolor | CZARNY |




