Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm


299.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 299.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dywan dziecięcy softy traffic to prostokątny model o wymiarach 160 x 230 cm. Powyższy dywan niebieski idealnie odnajdzie się w pokoju chłopca, prezentując wzór aut i ulicy. Powściągliwa, łagodna i neutralna kolorystyka doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych i skandynawskich, służąc wyciszającej i relaksującej atmosferze. Dywan poliestrowy wykonany został metodą tkania maszynowego. Produkt charakteryzuje się elastycznym runem, które nie ulega udeptywaniu, zachowując swoją sprężystą st

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm taniej w komfort.pl?

Nie przegap okazji na Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm w komfort.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy aktualnie są dostępne kody rabatowe dla produktu Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm?

Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm?

Tak, dla produktu Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm w sklepie komfort.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz ważna do dnia 04.08.26. Otrzymaj rabat do 15% na zakupy od 750 zł w Komfort. Obowiązuje na nieprzecenione produkty. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku. Obowiązuje na nieprzecenione produkty ze wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany i dekoracje)..
Promocja Czyszczenie magazynów do -80%! ważna do dnia 11.08.26. Czyszczenie magazynów w Komfort- wybrane artykuły ze wszystkich kategorii aż do -80%! Tylko do 11.08. Wybierz produkty z dowolnej kategorii oznaczone promocją “Czyszczenie Magazynów do -80%”..
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Najlepsze promocje i okazje na komfort.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm?

Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm od komfort.pl: 76. Produkty o najniższej cenie to: Dywan Dziecięcy Flat Beauty Desert City 100X100 Cm, Dywan Dziecięcy Moyo 1 Star Rose 080 R, Dywan Dziecięcy Elio Kids Panda Koło 120 R, Dywan Dziecięcy Amigo Stella Silver 80X150, Dywan Dziecięcy Flat Beauty Neon City 100X160 Cm, Dywan Dziecięcy Quiet Town 95X133 Cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Jak kształtuje się cena Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?

Koszt produktu Dywan Dziecięcy Softy Traffic 160X230 Cm w komfort.pl, który wynosi 299.00 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje bardzo duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 4065656042718
SKU 100405646