Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 379.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 699.00 zł
Opis:
Tamarai burgund, to niezwykle piękny, tradycyjny dywan. Przeważają na nim kolor czerwony, beżowy i złoty. Tamarai burgund ma kształt prostokątny i mierzy sobie 2m x 2,85m, waga całkowita 2000g/m2. Włókna dywanu polipropylenowego tkanego w technologii heat – set frise poddane są termicznej stabilizacji. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że są bardzo podobne do dywanów wełnianych. Posiadają wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniuOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm taniej w komfort.pl?
Nie przegap okazji na Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm w komfort.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy aktualnie są dostępne kody rabatowe dla produktu Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm?
Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm?
Tak, dla produktu Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm w sklepie komfort.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz ważna do dnia 04.08.26. Otrzymaj rabat do 15% na zakupy od 750 zł w Komfort. Obowiązuje na nieprzecenione produkty. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku. Obowiązuje na nieprzecenione produkty ze wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany i dekoracje)..
Promocja Czyszczenie magazynów do -80%! ważna do dnia 11.08.26. Czyszczenie magazynów w Komfort- wybrane artykuły ze wszystkich kategorii aż do -80%! Tylko do 11.08. Wybierz produkty z dowolnej kategorii oznaczone promocją “Czyszczenie Magazynów do -80%”..
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Najlepsze promocje i okazje na komfort.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm?
Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm od komfort.pl: 1299. Produkty o najniższej cenie to: Dywan Tradycyjny Anastazja Beż 40X60 Cm, Dywan Tradycyjny Orient Bordo 40X60 Cm, Dywan Nowoczesny New Venus Thun 80X125 Cm, Dywan Tradycyjny Anastazja Oliwka 60X110 Cm, Dywan Shaggy Peau De Mouton 2 White Koło 080R, Dywan Tradycyjny Nicole Curtis Relmo Multicolor 61X114 Cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .
Jak kształtuje się cena Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?
Koszt produktu Dywan Tradycyjny Tamarai Burgund 200X285 Cm w komfort.pl, który wynosi 699.00 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| EAN | 4010013068047 |
|---|---|
| SKU | 100164760 |


