Łazienka Dywaniki łazienkowe

Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca


99.99 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 79.97 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dywanik dekoracyjny moyo circle to okrągły model w ciepłym, kawowym odcieniu, który wprowadza do wnętrza przytulny i stonowany charakter. Wykonanie ze 100% poliestru zapewnia trwałą konstrukcję i odporność na codzienne użytkowanie, a miękka powierzchnia jest przyjemna w dotyku i podnosi komfort każdego kroku. Spód antypoślizgowy stabilnie utrzymuje dywanik w miejscu, co przekłada się na bezpieczeństwo domowników. Gładka faktura z subtelnym, koncentrycznym wzorem kół nadaje produktowi dekoracyjn

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak zaoszczędzić na zakupie Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca w komfort.pl?

Produkt Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca w komfort.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca w komfort.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy dla produktu Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca istnieją inne dostępne promocje?

Tak. Dla produktu Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca mogą obowiązywać w sklepie komfort.pl także następujące promocje:
Akcja Płytki taniej o VAT!. Tylko do 29.09, płytki taniej o VAT przy zakupach za min. 750 zł w Komfort! Oferta obejmuje wybrane płytki scienne, podłogowe, tarasowo-balkonowe, dekoracyjne; dekory, mozaiki, listwy, chemię do płytek, gres techniczny i lamele ceramiczne. W Komfort trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrane nieprzecenione płytki taniej o VAT przy zakupach za minimum 750 zł. To doskonała okazja, aby zaplanować remont łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń i wybrać płytki dopasowane do swojego stylu – od nowoczesnych, po klasyczne wzory. Szeroki wybór kolekcji pozwala stworzyć estetyczne i trwałe wnętrze.
Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Akcja Remontuj na lata z rabatem do -15%. Otrzymaj do 15% rabatu na wybrane produkty z prawie wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany, dekoracje), przy zakupach za min. 750 zł. Remontuj na lata! Oferta przedłużona do 29.09! Do 29.09 dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca - dystrybutor

Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca dystrybuowany jest przez komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od komfort.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca od komfort.pl: 36. Produkty o najniższej cenie to: Dywanik łazienkowy Mellow 50x80 cm szary, Dywanik łazienkowy Mellow 50x80 cm czarny, Dywanik łazienkowy Mellow 50x80 cm kremowy, Dywanik łazienkowy Mellow 50x80 cm antracytowy, Dywanik łazienkowy Miami Viscose 60x90 cm silver, Dywanik łazienkowy Miami Viscose 60x90 cm szary. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Wysokość ceny Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl

Cena 99.99 zł za Dywanik Dekoracyjny Moyo Circle 80 Mocca w komfort.pl jest powyżej średniej. Odnotowano średnie zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

EAN 1341600800805
SKU 100552501