Dywanik Fluffy 60X90 Biały
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 49.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.99 zł
Opis:
Dywanik fluffy to dekoracyjny dodatek, który wprowadza do wnętrza przytulny, miękki akcent w stylu skandynawskim. Wykonanie ze 100% poliestru zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, a długie, puszyste runo jest miłe w dotyku i przyjemnie ociepla odbiór przestrzeni. Biały kolor pozwala łatwo komponować dywanik z różnymi aranżacjami, zarówno jasnymi, jak i bardziej stonowanymi. Gładka, jednolita powierzchnia wprowadza wizualny ład, a delikatna struktura materiału podnosi walory deOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Dywanik Fluffy 60X90 Biały w komfort.pl?
Produkt Dywanik Fluffy 60X90 Biały w komfort.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Dywanik Fluffy 60X90 Biały?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Dywanik Fluffy 60X90 Biały w komfort.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy dla produktu Dywanik Fluffy 60X90 Biały istnieją inne dostępne promocje?
Tak. Dla produktu Dywanik Fluffy 60X90 Biały mogą obowiązywać w sklepie komfort.pl także następujące promocje:
Akcja Płytki taniej o VAT!. Tylko do 29.09, płytki taniej o VAT przy zakupach za min. 750 zł w Komfort! Oferta obejmuje wybrane płytki scienne, podłogowe, tarasowo-balkonowe, dekoracyjne; dekory, mozaiki, listwy, chemię do płytek, gres techniczny i lamele ceramiczne. W Komfort trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrane nieprzecenione płytki taniej o VAT przy zakupach za minimum 750 zł. To doskonała okazja, aby zaplanować remont łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń i wybrać płytki dopasowane do swojego stylu – od nowoczesnych, po klasyczne wzory. Szeroki wybór kolekcji pozwala stworzyć estetyczne i trwałe wnętrze.
Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Akcja Remontuj na lata z rabatem do -15%. Otrzymaj do 15% rabatu na wybrane produkty z prawie wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany, dekoracje), przy zakupach za min. 750 zł. Remontuj na lata! Oferta przedłużona do 29.09! Do 29.09 dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Dywanik Fluffy 60X90 Biały - dystrybutor
Dywanik Fluffy 60X90 Biały dystrybuowany jest przez komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od komfort.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Dywanik Fluffy 60X90 Biały od komfort.pl: 218. Produkty o najniższej cenie to: Dywanik dekoracyjny Dobby 60x90 cm beżowy/biały, Chodnik Nowoczesny Panama Ginger 60Cm, Chodnik Nowoczesny Bari Brown 60Cm, Chodnik Nowoczesny Mramor Szary 60Cm, Dywanik Łazienkowy Stripes 40X60 Turkusowy, Dywanik Łazienkowy Stripes 40X60 Jasnoszary. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .
Wysokość ceny Dywanik Fluffy 60X90 Biały na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl
Cena 69.99 zł za Dywanik Fluffy 60X90 Biały w komfort.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| EAN | 1089210600902 |
|---|---|
| SKU | 100552510 |

