Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit


118.99 zł 109.00 zł szt

Historia cen

-8%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 8%
  • Najniższa cena w historii: 92.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Płytka podłogowa (gres szkliwiony) gres classic oak beige mat rect 14,7x89 opoczno wyprodukowana w fabrykach firmy opoczno. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania na podłogach i ścianach, wewnątrz i na zewnątrz budynków, z wyłączeniem miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu. O uniwersalności świadczy to, że równie dobrze sprawdzają się w łazience i salonie, jak i na tarasie oraz jako płytki elewacyjne. Doskonale sprawdzają się jako płytki podłogo

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit taniej w komfort.pl?

Produkt Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl jest dostępny taniej dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit?

Obecnie brak aktywnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 27.07.26
Nie musisz szukać kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie podana jest infomacja, czy aktualnie dostępny jest kod rabatowy.

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit?

Tak. Dla produktu Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w sklepie komfort.pl mogą obowiązywać także inne promocje:
Promocja Dywany, wykładziny i dekoracje -20%. Dywany, wykładziny dywanowe i dekoracje (oświetlenie, tekstylia, lustra, obrazy) -20% przy zakupach za min. 200 zł w Komfort! Dodaj do koszyka wybrane produkty oznaczone promocją, zrób zakupy za min. 200 zł i otrzymaj rabat -20%. Oferta obejmuje wybrane produkty z kategorii: wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, dywany, maty antypoślizgowe, dywaniki, chodniki; oświetlenie łazienkowe, zewnętrzne i dekoracyjne; tekstylia dekoracyjne, pościelowe; lustra dekoracyjne, obrazy oraz akcesoria zapachowe. Rabat zostanie naliczony w koszyku.. Obowiązuje do 28.07.26.
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Zgarnij rabat do 15% na wybrane płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany oraz dekoracje. Dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Obowiązuje do 28.07.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 27.07.26
Najlepsze okazje i promocje na komfort.pl są na wyciągnięcie ręki – sprawdzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit?

Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit od komfort.pl: 102. Produkty o najniższej cenie to: Podkładka na wspornik tarasowy górna 2 mm TT Pro, Podkładka pod wspornik tarasowy dolna 4 mm TT Pro, Stały wspornik tarasowy do płyt 20 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 15-19 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 19-27 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 27-40 mm TT Pro. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Jak kształtuje się cena Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?

Koszt produktu Gres Classic Oak Beige Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl, który wynosi 109.00 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje bardzo duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5902115720758
SKU 100123149