Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 69.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89.90 zł
Opis:
Gres forest dune natural mat rectified 14.7x89 cersanit to idealny wybór do wnętrz twojego domu lub mieszkania. Ten szlachetny i niepowtarzalny wygląd gresu jest idealny do każdego stylu – tradycyjnego, luksusowego, a nawet nowoczesnego. Prostokątny kształt ułatwia idealne ułożenie płytek. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo w mokrych pomieszczeniach - łazience lub kuchni. Gres jest odporny na mrozy, plamy, uderzenia i zarysowania. To sprawia, że jest idealny do wnętrz, w którOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl?
Produkt Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy dla produktu Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit istnieją inne dostępne promocje?
Tak. Dla produktu Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit mogą obowiązywać w sklepie komfort.pl także następujące promocje:
Akcja Płytki taniej o VAT!. Tylko do 29.09, płytki taniej o VAT przy zakupach za min. 750 zł w Komfort! Oferta obejmuje wybrane płytki scienne, podłogowe, tarasowo-balkonowe, dekoracyjne; dekory, mozaiki, listwy, chemię do płytek, gres techniczny i lamele ceramiczne. W Komfort trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrane nieprzecenione płytki taniej o VAT przy zakupach za minimum 750 zł. To doskonała okazja, aby zaplanować remont łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń i wybrać płytki dopasowane do swojego stylu – od nowoczesnych, po klasyczne wzory. Szeroki wybór kolekcji pozwala stworzyć estetyczne i trwałe wnętrze.
Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Akcja Remontuj na lata z rabatem do -15%. Otrzymaj do 15% rabatu na wybrane produkty z prawie wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany, dekoracje), przy zakupach za min. 750 zł. Remontuj na lata! Oferta przedłużona do 29.09! Do 29.09 dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit - dystrybutor
Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit dystrybuowany jest przez komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od komfort.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit od komfort.pl: 100. Produkty o najniższej cenie to: Podkładka na wspornik tarasowy górna 2 mm TT Pro, Podkładka pod wspornik tarasowy dolna 4 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 15-19 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 19-27 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 27-40 mm TT Pro, Regulowany wspornik tarasowy do płyt 11-15 mm TT Pro. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .
Wysokość ceny Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl
Cena 94.90 zł za Gres Forest Dune Natural Mat Rectified 14,7X89 Cersanit w komfort.pl jest powyżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| EAN | 5901771086994 |
|---|---|
| SKU | 100383031 |