Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin


243.00 zł 219.90 zł szt

Historia cen

-10%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 10%
  • Najniższa cena w historii: 219.90 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 219.90 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Gres marmo d'oro poler to ekskluzywne płytki ceramiczne z kolekcji marmo marki tubądzin, odwzorowujące szlachetny biały marmur ze złotymi żyłkami. Format 119,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Polerowane wykończenie nadaje powierzchni lustrzany połysk, wprowadzając do wnętrza luksusowy charakter i optycznie powiększając przestrzeń. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierz

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin taniej w komfort.pl?

Nie przegap okazji na Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin w komfort.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy aktualnie są dostępne kody rabatowe dla produktu Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin?

Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin?

Tak, dla produktu Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin w sklepie komfort.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz ważna do dnia 04.08.26. Otrzymaj rabat do 15% na zakupy od 750 zł w Komfort. Obowiązuje na nieprzecenione produkty. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku. Obowiązuje na nieprzecenione produkty ze wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany i dekoracje)..
Promocja Czyszczenie magazynów do -80%! ważna do dnia 11.08.26. Czyszczenie magazynów w Komfort- wybrane artykuły ze wszystkich kategorii aż do -80%! Tylko do 11.08. Wybierz produkty z dowolnej kategorii oznaczone promocją “Czyszczenie Magazynów do -80%”..
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Najlepsze promocje i okazje na komfort.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin?

Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin od komfort.pl: 1375. Produkty o najniższej cenie to: Stopnica Endura Grey Mat 30X30 Pcs Cersanit, Gres Stamford gptu 605 light grey mat 61x61, Gres Gpt 110 Light Grey 29,8X29,8 Cersanit, Gres Colin grey mat 61x61, Cokół Etna Graphite Mat 8X30 Cersanit, Stopnica Road Line light grey mat 29,8x59,8 Cer-Art Studio. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Jak kształtuje się cena Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?

Koszt produktu Gres Marmo D'Oro Poler 119,8X59,8 Tubądzin w komfort.pl, który wynosi 219.90 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5900199234840
SKU 100591552