Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 269.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 269.00 zł
Opis:
Reflektor karbon to minimalistyczna oprawa sufitowa z trzema regulowanymi źródłami światła, która sprawdza się w salonie, kuchni, sypialni, przedpokoju, łazience i pokoju dziennym. Ruchome głowice pozwalają kierować strumień światła w wybrane strefy wnętrza i podkreślać wybrane elementy aranżacji. Aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość oraz nowoczesny wygląd, a czarne, matowe wykończenie ułatwia dopasowanie do współczesnych i loftowych wnętrz. Model obsługuje trzy żarówki gu10 o mocy do 10 wOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak nabyć Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza taniej w komfort.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza w komfort.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza w komfort.pl
Aktualizacja promocji: 23.09.26
Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza?
Tak. Dla produktu Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza mogą obowiązywać w sklepie komfort.pl także następujące promocje:
Promocja Płytki taniej o VAT!. Tylko do 29.09, płytki taniej o VAT przy zakupach za min. 750 zł w Komfort! Oferta obejmuje wybrane płytki scienne, podłogowe, tarasowo-balkonowe, dekoracyjne; dekory, mozaiki, listwy, chemię do płytek, gres techniczny i lamele ceramiczne. W Komfort trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrane nieprzecenione płytki taniej o VAT przy zakupach za minimum 750 zł. To doskonała okazja, aby zaplanować remont łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń i wybrać płytki dopasowane do swojego stylu – od nowoczesnych, po klasyczne wzory. Szeroki wybór kolekcji pozwala stworzyć estetyczne i trwałe wnętrze.
Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.. Promocja ważna do 29.09.26
Promocja Remontuj na lata z rabatem do -15%. Otrzymaj do 15% rabatu na wybrane produkty z prawie wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany, dekoracje), przy zakupach za min. 750 zł. Remontuj na lata! Oferta przedłużona do 29.09! Do 29.09 dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Promocja ważna do 29.09.26
Aktualizacja promocji: 23.09.26
Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza - dystrybutor
Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza dystrybuowany jest przez komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od komfort.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza od komfort.pl: 45. Produkty o najniższej cenie to: Oprawa Natynkowa Lagos 10 1Xgu10 Biała, Oprawa Natynkowa Lagos 10 1Xgu10 Czarna, Opr Nat Karbon Sl.1530 10 1Xgu10 Bia, Opr Nat Karbon Sl.1568 10 1Xgu10 Cza, Opr Nat Karbon Sl.1587 10 1Xgu10 Beż, Opr Nat Karbon Sl.1625 10 1Xgu10 Och Cze. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .
Wysokość ceny Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl
Cena 269.00 zł za Lam Ref Karbon Sl.1581 L 3Xgu10 Cza w komfort.pl jest powyżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 23.09.2026
Parametry:
| EAN | 5907073000591 |
|---|---|
| SKU | 100567152 |




