Armatura Ubikacje i toalety Miski WC

Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883


1449.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 1189.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1449.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Wykonana z trwałej ceramiki miska wc wisząca cersanit city pro oval należy do kolekcji city pro i stanowi nowoczesne rozwiązanie do strefy sanitarnej. Bezkołnierzowa konstrukcja ogranicza osadzanie zabrudzeń i ułatwia codzienne czyszczenie. Wirowy system spłukiwania z regulacją 2/4 l skutecznie odprowadza nieczystości przy mniejszym zużyciu wody. W zestawie znajduje się owalna deska z duroplastu w bieli, wyposażona w system wolnego opadania oraz funkcję szybkiego wypinania, co znacznie ułatwia

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 taniej w komfort.pl?

Nie przegap okazji na Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 w komfort.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy aktualnie są dostępne kody rabatowe dla produktu Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883?

Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883?

Tak, dla produktu Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 w sklepie komfort.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz ważna do dnia 04.08.26. Otrzymaj rabat do 15% na zakupy od 750 zł w Komfort. Obowiązuje na nieprzecenione produkty. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku. Obowiązuje na nieprzecenione produkty ze wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany i dekoracje)..
Promocja Czyszczenie magazynów do -80%! ważna do dnia 11.08.26. Czyszczenie magazynów w Komfort- wybrane artykuły ze wszystkich kategorii aż do -80%! Tylko do 11.08. Wybierz produkty z dowolnej kategorii oznaczone promocją “Czyszczenie Magazynów do -80%”..
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Najlepsze promocje i okazje na komfort.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883?

Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 od komfort.pl: 52. Produkty o najniższej cenie to: Miska WC wisząca Cersanit City Oval Cleanon bez deski K35-025, Miska WC wisząca Cersanit Como Cleanon bez deski K32-020, Miska WC wisząca Komfort Noa bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast, Miska WC wisząca Cersanit Caspia Cleanon z deską wolnoopadającą duroplast K701-103, Miska WC wisząca Uptrend Corona bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast TR2197, Miska WC wisząca Laveo Desna CycleOn z deską wolnoopadającą biały VMD_609S. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Jak kształtuje się cena Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?

Koszt produktu Miska WC wisząca Cersanit City Pro Oval S701-883 w komfort.pl, który wynosi 1449.00 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5901771136156
SKU 100480327