Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 339.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 389.00 zł
Opis:
Półka na kabinę typu c z dwiema ażurowymi półkami i dwoma haczykami na ręczniki, pochodząca z wyróżnionej nagrodami kolekcji mokko, to nowoczesne, minimalistyczne, a co za tym idzie proste i funkcjonalne akcesorium, które doskonale odnajdzie się w przestrzeniach współczesnych łazienek i salonów kąpielowych. Wykonaną z 2,5 mm stali półkę wiesza się na szybach stałych kabiny i kabinach typu walk-in, półkami na akcesoria do wewnątrz. Poza bezpiecznym, szybkim montażem, akcesorium to charakteryzujeOdpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak nabyć Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K taniej w komfort.pl?
Produkt Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K w komfort.pl jest dostępny taniej dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K?
Obecnie brak aktywnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 27.07.26
Nie musisz szukać kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie podana jest infomacja, czy aktualnie dostępny jest kod rabatowy.
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K?
Tak. Dla produktu Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K w sklepie komfort.pl mogą obowiązywać także inne promocje:
Promocja Dywany, wykładziny i dekoracje -20%. Dywany, wykładziny dywanowe i dekoracje (oświetlenie, tekstylia, lustra, obrazy) -20% przy zakupach za min. 200 zł w Komfort! Dodaj do koszyka wybrane produkty oznaczone promocją, zrób zakupy za min. 200 zł i otrzymaj rabat -20%. Oferta obejmuje wybrane produkty z kategorii: wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, dywany, maty antypoślizgowe, dywaniki, chodniki; oświetlenie łazienkowe, zewnętrzne i dekoracyjne; tekstylia dekoracyjne, pościelowe; lustra dekoracyjne, obrazy oraz akcesoria zapachowe. Rabat zostanie naliczony w koszyku.. Obowiązuje do 28.07.26.
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Zgarnij rabat do 15% na wybrane płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany oraz dekoracje. Dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Obowiązuje do 28.07.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 27.07.26
Najlepsze okazje i promocje na komfort.pl są na wyciągnięcie ręki – sprawdzaj naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K?
Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K od komfort.pl: 319. Produkty o najniższej cenie to: Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri czarny mat ALM_711S, Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri biały mat ALM_611S, Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri chrom połysk ALM_011S, Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri różowe złoto ALM_811S, Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri złoty połysk ALM_G11S, Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri chrom połysk ALM_012S. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .
Jak kształtuje się cena Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?
Koszt produktu Półka wisząca na kabinie Deante Mokko nero ADM_N54K w komfort.pl, który wynosi 389.00 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| EAN | 5908212091227 |
|---|---|
| SKU | 100285428 |





