Armatura Armatura kuchenna Zlewozmywaki

Zlewozmywak doppio Deante zen_0113


259.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 259.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Zlewozmywak doppio posiada jedną komorę oraz duży, ozdobny ociekacz. Wykonany jest ze stali, która cechuje się naturalnymi właściwościami antyseptycznymi. Satynowe wykończenie jest gładkie w dotyku i dodaje kuchni szyku i elegancji. W zestawie znajduje się korek manualny w chromowym wykończeniu.  zlewozmywak stalowy pozwala na samodzielne wykonanie otworu na baterię w wybranym miejscu bez utraty gwarancji, pod warunkiem użycia odpowiedniego narzędzia do stali nierdzewnej (np. Wykrojnika). Rozwią

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak zaoszczędzić na zakupie Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 w komfort.pl?

Produkt Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 w komfort.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Zlewozmywak doppio Deante zen_0113?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 w komfort.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy dla produktu Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 istnieją inne dostępne promocje?

Tak. Dla produktu Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 mogą obowiązywać w sklepie komfort.pl także następujące promocje:
Akcja Płytki taniej o VAT!. Tylko do 29.09, płytki taniej o VAT przy zakupach za min. 750 zł w Komfort! Oferta obejmuje wybrane płytki scienne, podłogowe, tarasowo-balkonowe, dekoracyjne; dekory, mozaiki, listwy, chemię do płytek, gres techniczny i lamele ceramiczne. W Komfort trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrane nieprzecenione płytki taniej o VAT przy zakupach za minimum 750 zł. To doskonała okazja, aby zaplanować remont łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń i wybrać płytki dopasowane do swojego stylu – od nowoczesnych, po klasyczne wzory. Szeroki wybór kolekcji pozwala stworzyć estetyczne i trwałe wnętrze.
Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Akcja Remontuj na lata z rabatem do -15%. Otrzymaj do 15% rabatu na wybrane produkty z prawie wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany, dekoracje), przy zakupach za min. 750 zł. Remontuj na lata! Oferta przedłużona do 29.09! Do 29.09 dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Ważność do 29.09.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 - dystrybutor

Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 dystrybuowany jest przez komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od komfort.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 od komfort.pl: 164. Produkty o najniższej cenie to: Syfon Deante Zxy_9923, Doz Nero Deante Zzz_B00D, Doz Aster Deante Zzz_N0Dd, Doz Aster Deante Zzz_R0Dd, Zlewozmywak tango Deante zm5_011l, Zlewozmywak tango Deante zm5_011p. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Wysokość ceny Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl

Cena 259.00 zł za Zlewozmywak doppio Deante zen_0113 w komfort.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

EAN 5908212034088
SKU 100318052