Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 3911.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3911.00 zł
Opis:
HILDING Flamenco - innowacyjny, funkcjonalny, dwustronny materac Flamenco Hilding to materac hybrydowy, który z jednej strony posiada płytę lateksową, a z drugiej komfortową warstwę pianki wysokoelastycznej. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką sprężystość i pozwala idealnie dopasować poziom twardości podłoża do indywidualnych preferencji. Wypełnienie materaca stanowią unikalne sprężyny Multipocket. Drobne sprężyny mają niewielką średnicę, dlatego przypada ich więcej na metr kwadratowy niż w tradycyjnych materacach kieszeniowych. Poszczególne sprężyny pracują oddzielnie, dlatego materac dobrze dopasowuje się na naturalnych kształtów ciała oraz pozycji przybieranej podczas snu. Dlaczego warto wybrać materac Flamenco? Producent zadbał o idealne dopasowanie powierzchni materaca do krzywizn kręgosłupa oraz innych punktów nacisku ciała na łóżko. Poszczególne sprężyny mają różną twardość, co pozwoliło stworzyć aż 7 różnych stref, które zapewniają idealne podparcie nie tylko wzdłuż kręgosłupa, ale także dla nóg, bioder, ramion oraz głowy. Takie rozwiązanie sprawi, że mięśnie rozluźnią się podczas snu, naczynia krwionośne nie ulegają zbędnemu naciskowi, a Ty wstaniesz rześki i idealnie wypoczęty. Z jednej strony znalazła się profilowana płyta lateksowa, a z drugiej pianka wysokoelastyczna. Oba materiały są sprężyste i gwarantują bardzo dobrą cyrkulacją powietrza. To chroni ciało przed przegrzaniem czy poceniem się w czasie snu oraz sprawia, że materac jest odporny na rozwój grzybów i drobnoustrojów. Dobierz odpowiedni stopień twardości Twardość materaca w skali firmy Hilding: Warto pamiętać, że na odczucie twardości materaca, bezpośredni wpływ ma również zastosowany w łóżku stelaż. Pokrowce materaca Velvet New Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C. Tencel New Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C. Materac FLAMENCO Hilding specyfikacja Wysokość - ok. 22,5 cm (Tencel New), ok.Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak nabyć Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy taniej w krolmateracy.pl?
Produkt Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy w krolmateracy.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem kodu rabatowego. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 3. Zapoznaj się z warunkami naliczania zniżki ze wskazanym poniżej kodem rabatowym.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy?
Tak, dla produktu Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy w krolmateracy.pl mogą być dostępne także poniższe kody rabatowe:
Aktualny kod rabatowy ważny do 20.09.26. Łóżko + Materac Nawet 40% Taniej. Kup łóżko i materac w jednym zestawie i skorzystaj ze specjalnych rabatów na oba produkty. W zależności od wybranego modelu otrzymasz do 20% rabatu na łóżko oraz nawet 40% rabatu na materac. Kup łóżko i materac w jednym zestawie i skorzystaj ze specjalnych rabatów na oba produkty. W zależności od wybranego modelu otrzymasz do 20% rabatu na łóżko oraz nawet 40% rabatu na materac.
W promocji łóżka tapicerowane Senpo i łóżka Zikssen kupisz 20% taniej. Na materace Graphen, Graphen Soft i Lizbona otrzymasz 25% rabatu, na modele Florencja i Grenada aż 40%, a na pozostałe materace Senpo i Zikssen oraz materace Curem, Tempur i Dorelan - 20% rabatu.
Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić łóżko i materac w ramach jednej transakcji oraz wpisać w koszyku kod rabatowy.
Wartość kodu: 20%. Odwiedź sklep powyżej i wprowadź kod: BTS20 Wartość rabatu: 20%.
Aktualny kod rabatowy ważny do 30.08.26. Łóżka -10%. Wybrane łóżka -10% z kodem w Król Materacy. Zaoszczędź 10% w Król Materacy do 31/08/2026
Wartość kodu: 10%. Odwiedź sklep powyżej i wprowadź kod: LATO10 Wartość rabatu: 10%.
Aktualny kod rabatowy ważny do 06.09.26. Druga poduszka Technogel -50%. Zwiększ komfort snu. Teraz druga poduszka Technogel o połowę tańsza! Użyj kodu i zaoszczędź 50% na poduszce Technogel do 07/09/2026.
Wartość kodu: 50%. Odwiedź sklep powyżej i wprowadź kod: TECHNOGEL50 Wartość rabatu: 50%.
Aktualizacji kodu: 25.08.26
Aktualizacji kodu: 25.08.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy w krolmateracy.pl
Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy - dystrybutor
Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy dystrybuowany jest przez krolmateracy.pl. krolmateracy.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od krolmateracy.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy od krolmateracy.pl: 45. Produkty o najniższej cenie to: Materac Wenus Janpol 200x200, Materac Delia Janpol 200x200, Materac Tauris Janpol 200x200, Materac Kronos Janpol 200x200, Materac Erebu Janpol 200x200, Materac Niobe Janpol Tencel 200x200. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Janpol, Hilding, Tempur Sealy, Zikssen, Senpo, Serta.
Wysokość ceny Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy na tle innych produktów w tej kategorii w krolmateracy.pl
Cena 3911.0 zł za Materac Flamenco Hilding Tencel 200x200x22,5 hybrydowy H3 średnio-twardy/twardy w krolmateracy.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.08.2026
Parametry:
| EAN | 5904824556178 |
|---|---|
| SKU | 283569 |
| Rozmiar | 200x200 |




