Dekor Foglie oro 60 x 120 cm


499.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 499.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 499.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dekor Foglie oro 60 x 120 cm to piękna płytka dekoracyjna oferowana przez renomowaną firmę Nova Ceramica. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki o grubości 9 mm, ta elegancka płytka charakteryzuje się połyskującą powierzchnią, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach.

Dzięki wymiarom 60 x 120 cm, płytka ta nadaje się idealnie do salonu, kuchni czy łazienki, dodając niepowtarzalny charakter i elegancję wnętrzom. Jej duży format optycznie powiększa przestrzeń, a dekoracyjne wykończenie pozwala na tworzenie efektownych kompozycji ścienne.

To niezwykle trwałe i eleganckie rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość ceramiki oraz ponadczasową elegancję połyskującej powierzchni. Płytka Dekor Foglie oro jest sprzedawana na sztuki, co pozwala dostosować jej ilość do indywidualnych potrzeb i projektów.

Zakupując tę płytkę dekoracyjną od Nova Ceramica, zyskujesz nie tylko produkt najwyższej jakości, ale także gwarancję trwałości i stylowego wykończenia Twoich wnętrz. Dzięki niej stworzysz unikalne aranżacje, które będą zachwycać przez wiele lat.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Dekor Foglie oro 60 x 120 cm w promocyjnej cenie na obi.pl?

Chcesz kupić Dekor Foglie oro 60 x 120 cm w obi.pl taniej? Wykorzystaj dodatkowe promocje! Liczba obowiązujących promocji: 1. Sprawdź warunki promocji poniżej.

Czy obecnie można uzyskać kod rabatowy na produkt Dekor Foglie oro 60 x 120 cm?

Na ten moment brak aktywnych kodów rabatowych dla Dekor Foglie oro 60 x 120 cm w obi.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Dekor Foglie oro 60 x 120 cm?

Tak, dla produktu Dekor Foglie oro 60 x 120 cm w sklepie obi.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Tygodnie Mocy - tylko do 7.07!. Superokazje cenowe czekają na Ciebie w OBI! W ofercie znajdziesz wyjątkowe oferty na m.in. elektronarzędzia, ogrodowe lampy solarne, meble łazienkowe, kuchnie, podłogi, drzwi, farby i inne produkty do remontu wnętrza! Remontuj i urządzaj taniej! Skorzystaj z promocji w OBI i oszczędaj na produktach, które odmienią Twój dom i ogród.. Obowiązuje do 07.07.26.
Aktualizacja informacji o promocji: 05.07.26
Najlepsze okazje i promocje na obi.pl są na wyciągnięcie ręki – sprawdzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Dekor Foglie oro 60 x 120 cm?

Dekor Foglie oro 60 x 120 cm oferowany jest na naszej stronie przez partnera obi.pl. obi.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez obi.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Dekor Foglie oro 60 x 120 cm od obi.pl: 181. Produkty o najniższej cenie to: Kafelek Carat Kostka Złota 2 x 2 cm, Kształtka Rombic gładka 11,5 x 20 cm, Kształtka Rombic małe kropki 11,5 x 20 cm, Kształtka Rombic duże kropki 11,5 x 20 cm, Kształtka Rombic jodełka 11,5 x 20 cm, Plytka Rombic white gładka 11,5x20. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Alfa-Cer, Grupa Tubądzin - Arte, Dunin, Nova Ceramica, Ceramika Color, Ceramika Paradyż, Egen, Cersanit.

Jak kształtuje się cena Dekor Foglie oro 60 x 120 cm na tle innych produktów w tej kategorii w obi.pl?

Koszt produktu Dekor Foglie oro 60 x 120 cm w obi.pl, który wynosi 499.00 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5903978240360
SKU 7397425
Kolor Oro