Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm


379.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 369.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 379.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Lustro okrągłe Nico Black marki Dubiel Vitrum to połączenie elegancji i nowoczesności, które doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie. Zwieńczone czarną ramą z aluminium szczotkowanego, lustro prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie. Jego średnica wynosząca 70 cm sprawia, że będzie ono doskonałą ozdobą salonu, sypialni czy też przedpokoju.

Jednym z najważniejszych elementów tego produktu jest jego solidna konstrukcja oraz wysoka jakość materiałów, z których zostało wykonane. Lustro zostało starannie wykonane przez firmę Dubiel Vitrum, co gwarantuje nie tylko doskonałą jakość, ale także trwałość i odporność na uszkodzenia.

Czarna rama o głębokości 4 cm dodaje charakteru temu lustru, sprawiając, że staje się ono nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również designerską ozdobą wnętrza. Dzięki temu lustro będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji nowoczesnego salonu bądź stylowej sypialni.

Lustro okrągłe Nico Black to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale także designerski dodatek, który nadaje wnętrzu eleganckiego charakteru. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnemu designowi, będzie ono doskonałą inwestycją na lata.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak zdobyć Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm w niższej cenie na obi.pl?

Produkt Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm w obi.pl jest dostępny taniej dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm?

Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm w obi.pl.
Aktualizacja informacji: 28.06.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy są dostępne inne promocje w sklepie?

Tak, w sklepie obi.pl dla produktu Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta Tygodnie Mocy - tylko do 7.07!. Superokazje cenowe czekają na Ciebie w OBI! W ofercie znajdziesz wyjątkowe oferty na m.in. elektronarzędzia, ogrodowe lampy solarne, meble łazienkowe, kuchnie, podłogi, drzwi, farby i inne produkty do remontu wnętrza! Remontuj i urządzaj taniej! Skorzystaj z promocji w OBI i oszczędaj na produktach, które odmienią Twój dom i ogród.. Ważność promocji do 07.07.26.
Aktualizacja informacji: 28.06.26
Najlepsze okazje i promocje na obi.pl są na wyciągnięcie ręki – sprawdzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm?

Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm oferowany jest na naszej stronie przez partnera obi.pl. obi.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez obi.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm od obi.pl: 75. Produkty o najniższej cenie to: Dubiel Vitrum Lustro Prostokąt fazowany 50 cm x 60 cm, Dubiel Vitrum Lustro Diana 40 cm x 55 cm, Dubiel Vitrum Lustro Prostokąt F 40 cm x 60 cm, Dubiel Vitrum Lustro F 60 cm x 60 cm, Dubiel Vitrum Lustro Ośmiokąt 50 cm x 50 cm, Dubiel Vitrum Lustro Prostokąt fazowany 50 cm x 100 cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Elita, Dubiel Vitrum, baliv, Astor, VENTI J.TURCZYNSKI Sp.k..

Jak kształtuje się cena Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm na tle innych produktów w tej kategorii w obi.pl?

Koszt produktu Dubiel Vitrum Lustro Nico Black Koło 70 cm w obi.pl, który wynosi 379.00 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5905241007861
SKU 6951552
Kolor Black