Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm
Ambition
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 119.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139.99 zł
Opis:
Dodatkowe opcje: miękkie rączki Soft Touch, uchwyt na łyżkę w pokrywceBarwa: czarny
Możliwość stosowania w piekarniku: nie
Możliwość używania na kuchenkach indukcyjnych: tak
Patelnia nieprzywierająca: tak
Pokrywka w zestawie: tak
Powłoka wewnętrzna: Qualum Basic
Powłoka wewnętrzna: nieprzywierająca
Wykonanie korpusu: aluminium
Wykonanie korpusu: aluminium
Wykonanie korpusu: aluminium
Rodzaj: patelnia głęboka
Rodzaj patelni: patelnia głęboka
Seria: Ambition Alto
Seria: Ambition Alto
System odłączanej rączki: nie;Średnica: 30 cm;Średnica (do relacji): 30 cm;Średnica (wariantowanie): 30 cm;Łatwość przechowywania: nie
Wariantowanie seria : Ambition Alto
Miernik nagrzania patelni: nie
W zestawie: patelnia, pokrywka
W zestawie: pokrywka
W zestawie: patelnia 30 cm
Zestaw patelni: nie
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm taniej w oleole.pl?
Produkt Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 24.09.26
Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm?
Tak. Dla produktu Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Ważność promocji do 01.12.26.
Oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Ważność promocji do 11.03.27.
Oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Ważność promocji do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 24.09.26
Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm - dystrybutor
Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm od oleole.pl: 341. Produkty o najniższej cenie to: Ambition żeliwna Iron Indukcja 16cm, La Bonita Onyx LB20P005 20cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa, Ambition Iron 68610 Indukcja Żeliwo 20cm, La Bonita Onyx LB24P006 24cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa, La Bonita Grafito LB20PA001 Indukcja Nieprzywierająca 20cm, Ambition Silverstone Indukcja Nieprzywierająca 20cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tefal, Ambition, Ballarini, Zwieger, Demeyere, Zwilling, La Bonita, Valdinox, Lamart, Fiskars.
Wysokość ceny Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 139.99 zł za Ambition Alto Indukcja Nieprzywierająca 30cm w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 24.09.2026
Parametry:
| EAN | 5907078409405 |
|---|---|
| SKU | 1357187 |





