Kuchnia i jadalnia Patelnie

Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel

Ambition


129.99 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 129.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dodatkowe opcje: dwustronna wylewka, rączka Soft Touch
Gwarancja: 24 miesiące
Barwa: czerwony
Kraj produkcji: Chiny
Możliwość czyszczenia w zmywarce: nie
Możliwość stosowania w piekarniku: nie
Możliwość używania na kuchenkach indukcyjnych: tak
Patelnia nieprzywierająca: tak
Pokrywka w zestawie: nie
Powłoka wewnętrzna: Qualum Basic
Wykonanie korpusu: aluminium
Wykonanie korpusu: aluminium
Wykonanie korpusu: aluminium
Rodzaj: patelnia tradycyjna
Rodzaj patelni: patelnia tradycyjna
Seria: Ambition Noel
Seria: Ambition Noel
System odłączanej rączki: nie;Średnica: 30 cm;Średnica (do relacji): 30 cm;Średnica (wariantowanie): 0 cm
Uchwyt na wyposażeniu: nie
Miernik nagrzania patelni: nie
Zestaw patelni: nie

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel w oleole.pl?

Produkt Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Promocja trwa do 01.12.26.
Specjalna oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Promocja trwa do 11.03.27.
Specjalna oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Promocja trwa do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel - dystrybutor

Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel od oleole.pl: 336. Produkty o najniższej cenie to: Ambition żeliwna Iron Indukcja 16cm, La Bonita Onyx LB20P005 20cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa, Ambition Iron 68610 Indukcja Żeliwo 20cm, La Bonita Onyx LB24P006 24cm Powłoka nieprzywierająca Aluminiowa, La Bonita Grafito LB20PA001 Indukcja Nieprzywierająca 20cm, Ambition Silverstone Indukcja Nieprzywierająca 20cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tefal, Ballarini, Ambition, Zwieger, Demeyere, Zwilling, La Bonita, Valdinox, Lamart, Fiskars.

Wysokość ceny Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 129.99 zł za Ambition z powłoką Qualum Basic 30 cm Noel w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

EAN 5907530432392
SKU 1388603