Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W
ARIETE
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 194.65 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209.99 zł
Opis:
Bezpieczeństwo: zabezpieczenie przed wygotowaniemDominujący kolor: zielony
Typ grzałki: grzałka płaska
Filtr antyosadowy: tak
Funkcje dodatkowe: wskaźnik poziomu wody, filtr antyosadowy
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Informacje dodatkowe: antypoślizgowa rączka
Barwa: zielony
Liczba poziomów regulacji temperatury: 0
Moc czajnika: 2000 W
Moc: od 2000 do 2150 W
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: nie
Podświetlenie wnętrza: nie
Podtrzymywanie temperatury wody: nie
Pojemność: 1,7 l
Regulacja temperatury: nie
Rodzaj: czajnik kuchenny
Seria: Ariete Vintage
Styl retro: tak
Sygnalizacja dźwiękowa: nie
Wariantowanie seria: Ariete 287
Wskaźnik poziomu wody: tak
Wykonanie: stal nierdzewna
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, podstawka
Zabezpieczenia: przed wygotowaniem
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W w oleole.pl?
Produkt Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W?
Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Promocja trwa do 01.12.26.
Specjalna oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Promocja trwa do 11.03.27.
Specjalna oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Promocja trwa do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W - dystrybutor
Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W od oleole.pl: 490. Produkty o najniższej cenie to: Smarton WK 020 0,5l 650W, Adler AD 1371 0,8l 850W Szary, Adler AD 1371 0,8l 850W Biały, Adler AD 08 b 1l 850W, Adler AD 1272 1l 1600W Biały, Camry CR 1255b 1,7l 2000W. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Sencor, Adler, Bosch, Smeg, Zelmer, Raven, MPM, Severin, Russell Hobbs, Ariete.
Wysokość ceny Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 209.99 zł za Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| EAN | 8003705114296 |
|---|---|
| SKU | 1108865 |





